بیوگرافی رزی هانتینگتون
کافه خواندنی

بیوگرافی رزی هانتینگتون همسر جیسون استاتهام

5.05Kبازدید

رزی هانتینگتون وایتلی با اسم کامل رزی آلیس هانتینگتون در تاریخ 18 آوریل سال 1987در پلی مات دوون متولد شد. پدر رزی هانتینگتون یک نقشه بردار حرفه ای و از خانواده ای اشرافی است و مادرش مربی فیتنس است. رزی هانتینگتون در دوران دبیرستانش بخاطر لب ها و اندامش مورد تمسخر قرار می گرفت ولی دیری نگذشت که اندام و زیبایی چهره اش باعث شهرت وی شد و نامش بعنوان زیباترین زن 2013 از طرف مجله ماکسیم و همچنین بعنوان یکی از زیباترین زنان جهان طبق لیست جهانی CB150 ثبت شد. رزی هانتینگتون هم اکنون بعنوان یک بازیگر و مدل انگلیسی در حال فعالیت است و در این زمینه بسیار مشهور و موفق است.

بیوگرافی رزی هانتینگتون

عکس زیر رزی هانتینگتون در مهمترین ایونت فشن سال که مت گالا نامیده می شود، است؛ در مراسم مت گالا 2018 بسیاری از سلبریتی ها برای نمایش لباسهایشان از برندهای مختلف حضور دارند.

بیوگرافی رزی هانتینگتون

زندگی حرفه ای رزی هانتینگتون وایتلی

رزی هانتینگتون اولین کار مدلینگش را در سن 16 سالگی برای برند لیوایز (Levi’s) انجام داد. وی همچنین در فیلم های تبدیل شدگان، جاده خشم، تاریکی ماه و مکس دیوانه بازی کرده است . و در سال 2006 موفق به همکاری با برند محبوب و مشهور ویکتوریا سیکرت شد و در فشن شوهای ویکتوریا سکرت حضور پیدا کرد. رزی هانتینگتون هم اکنون بعنوان یکی از فرشتگان ویکتوریا سیکرت و در کنار سایر فرشتگان محبوب ویکتوریا سیکرت از جمله کندال جنر، جی جی حدید ، بلا حدید، آدریانا لیما، لیلی آدریج، السا هاسک و … مشغول فعالیت است.

بیوگرافی رزی هانتینگتون

وی علاوه بر فعالیت در حوزه مد و پوشاک در زمینه طلا و جواهرات نیز فعالیت دارد . رزی هانتینگتون وایتلی بدلیل اینکه همیشه بین موها و رنگ پوستش هارمونی خاصی ایجاد می کند و این هارمونی باعث جلوه دادن به جواهراتش می شود و این موضوع در بسیاری از نشریات غربی قابل مشاهده است و باعث شده همه او را فردی صاحب سبک در پوشیدن کلکسیون طلا و جواهراتش بدانند. همین موضوع دلیلی شده تا بسیاری از کلکسیون دارهای انگلیسی بخواهند که رزی در برنامه های تبلیغاتی و خبری حتی در اجرای فیلمهایش از طلا و جواهرات آنها استفاده کند.

بیوگرافی رزی هانتینگتون

زندگی شخصی رزی هانتینگتون وایتلی

رزی هانتینگتون در سال 2010 با بازیگر مشهور هالیوود جیسون استاتهام آشنا شد و از همان دوران در گفتگوهایش با رسانه ها در رابطه با تشکیل صحبت می کرده است و نهایتا در سال 2016 با جیسون استاتهام ازدواج کرد و اکنون دارای یک فرزند می باشند و از زندگی خود کاملا رضایت دارند.

بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون

استایل رزی هانتینگتون وایتلی

رزی عاشق شلوار جین است و معمولا شلوار جین مشکی را به هر شلوار دیگری ترجیح می دهد وی در این باره این چنین بیان کرده که “یک شلوار جین چسبان سیاه میتواند بهترین انتخاب چند منظوره برای هر شخصی باشد چرا که علاوه بر زیباتر نشان دادن اندامتان باعث می شود پاهایتان کشیده تر و لاغرتر بنظر برسند و اگر روزی بخواهم شلوار گشادی بپوشم سعی می کنم شلواری را انتخاب کنم که زنانگی ام را حفظ کند.”

بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون بیوگرافی رزی هانتینگتون

منبع : برندکده

نظر بدهید