بچه های سلبریتی ها
کافه خواندنی

بچه هایی که شباهت عجیبی به پدر و مادر مشهورشان دارند

2.49Kبازدید

درسته که میگن بچه ها شبیه پدر و مادرهاشون میشن اما خیلی ها هم نسخه کپی برداری شده از پدر و مادراشون هستن به طوری که وقتی اون ها رو کنار هم ببینید شوکه میشید. مثل سلبریتی هایی که بچه هاشون شباهت زیادی بهشون دارن و وقتی کنار هم دیده میشن همه رو غافلگیر میکنن.

سیمونه الکساندرا جانسون و دواین جانسون

بچه های سلبریتی ها

سیمونه بزرگ ترین دختر دواین جانسون بازیگر ثروتمند معروف به راک است و او شباهت زیادی به پدرش دارد. راک و مادر سیمونه از هم جدا شدند ولی زندگی مرفه و شادی را برای سیمونه فراهم کرده اند.

جیسون ریتر و جان ریتر

بچه های سلبریتی ها

جان ریتر بازیگر مشهور آمریکایی در سال ۲۰۰۳ به علت بیماری حمله قلبی درگذشته است. پسر او جیسون که شباهت زیادی به پدرش دارد بعد از مرگ پدر راه او را در صنعت سینما ادامه داد و نامزد جوایز امی و آکادمی شده است.

هنک ویلیامز سوم و هنک ویلیامز

بچه های سلبریتی ها

شلتون هنک ویلیامز معروف به هنک ویلیامز سوم خواننده و آهنگساز آمریکایی است. او نوه هنک ویلیامز است و علاوه بر شباهت ظاهری شغلش هم مشابه پدربزرگش است.

جنیفر آنیستون و جان آنیستون

بچه های سلبریتی ها

جنیفر آنیستون دختر جان آنیستون بازیگر معروفی است که اصالت یونانی دارد. جنیفر علاوه بر ثروت زیبایی ظاهر را هم از پدرش به ارث برده است.

پرنس ویلیام و پرنسس دیانا

بچه های سلبریتی ها

پرنس ویلیام اولین پسر پرنسس دیانا زیبایی ظاهری و رفتاری را از مادرش به ارث برده است.

داکوتا جانسون و ملانی گریفیت

بچه های سلبریتی ها

پدر و مادر داکوتا، ملانی و دان جانسون هر دو بازیگران معروفی هستند و به همین دلیل از دوره نوجوانی مشهور شد.

ویل و کریستوفر ریو

بچه های سلبریتی ها

کریستوفر بازیگر نقش سوپرمن پس از سانحه تصادف سوارکاری از گردن فلج و بعد از ۹ سال در سال ۲۰۰۵ در ۵۲ سالگی از دنیا رفت. پسر او ویل که شباهت زیادی به پدرش دارد از تحقیقات مربوط به درمان آسیب های نخاعی حمایت می کند.

کوکو آرکوئت و کورتنی کاکس

بچه های سلبریتی ها

کورتنی کاکس بازیگر ۵۴ ساله مشهوری است که طرفداران زیادی دارد. اگر عاشق چشم های سبز آبی و موهای تیره و بلندش هستید مطمئنا دخترش کوکو آرکوئت را هم دوست خواهید داشت چون شباهت زیادی به مادرش دارد.

اولیو باریمور کوپلمن و درو باریمور

بچه های سلبریتی ها

اگر عکس کودکی های درو باریمور بازیگر مطرح آمریکایی را کنار دخترش اولیو باریمور قرار دهید متوجه می شوید که این مادر و فرزند چه شباهت عجیبی به مادرش دارد.

کیت هادسون و گلدی هان

بچه های سلبریتی ها

اگر مجذوب چشم های بادامی، موهای طلایی و لبخند زیبای گلدی هان بازیگر معروف آمریکایی هستید حتما دختر او کیت هادسون راه هم به خاطر شباهت زیادی که به هم دارند دوست خواهید داشت.

منبع : بدونیم

نظر بدهید