بررسی استایل جولیا حق جو
کافه خواندنی

بررسی استایل جولیا حق جو فشن بلاگر آلمانی-ایرانی

2.52Kبازدید

جولیا حق جو یک وبلاگ نویس مد و فشن بلاگر آلمانی – ایرانی است که در 23 آوریل 1993 در آلمان متولد شده است. او با اشتراک گذاشتن پست هایی مرتبط با مد در اینستاگرامش، توجه دیگران را به خود جلب کرد. جولیا به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی خود در فضای مجازی علاقه ای ندارد.

بررسی استایل جولیا حق جو

جولیا حق جو یک خواهر بزرگ تر به نام سیلویا دارد که او نیز در زمینه فشن فعالیت می کند و مانند نگین میرصالحی، یکی از فشن بلاگرهای موفق اینستاگرام است.

بررسی استایل جولیا حق جو

استایل جولیا حق جو معمولا مدرن و شیک است اما گاهی لباس هایی خارج از استایل همیشگیش انتخاب می کند. او در این باره می گوید:«من گاهی تحت تاثیر هفته های مد، لباس های رنگی می پوشم اما در کل پالت رنگی من، رنگ های خنثی هستند و این مسئله شاید به محل زندگی من، هامبورگ، برمیگردد چرا که مردم آن جا اکثر به سبک کلاسیک لباس می پوشند.»

بررسی استایل جولیا حق جو julia-haghjoo (4)

استایل جولیا در زمستان بسیار مدرن و در تابستان به قول معروف خانمانه است. او معتقد است که باید بین چیزهای جدید و چیزهایی که مورد علاقتان است، تعادل برقرار کنید و سعی کنید همیشه خودتان باشید.

julia-haghjoo (5) julia-haghjoo (6)

جولیا معتقد است که در کمد لباس هرکسی، باید لباس های گران قیمتی مانند شلوار، پالتو، کیف و کفش وجود داشته باشد که سالیان سال برایش بماند. او می گوید « من ترجیح میدهم چندتا لباس گران قیمت داشته باشم و تا آخر عمرم از آن ها استفاده کنم به جای این که هزارتا لباس ارزان قیمت بخرم و دو ماه بعد آن ها را نداشته باشم.»

julia-haghjoo (7)

او عاشق بوت و کفش های اسپرت است و خیلی به کفش های پاشنه بلند علاقه ای ندارد. او معتقد است که اکسسوری ها در جذابیت استایل بسیار موثر هستند.

julia-haghjoo (8) julia-haghjoo (9) julia-haghjoo (10) julia-haghjoo (11)

جولیا از طرفداران ویکتوریا بکهام و مگان مارکل است و آن ها را زنان تاثیرگذار و قدرتمندی می داند. او از استایل ویکتوریا بکهام در مهمانی های دوستانه و استایل های روزمره اش استفاده می کند و معمولا مدل موی ” bun” یا همان مدل گوجه ای را انتخاب می کند و با یک رژلب استایلش را تکمیل می کند.

julia-haghjoo (12)

جولیا جواهرات را بخش بسیار مهم هر استایل می داند و معمولا با توجه به حس و حال آن روز خود، جواهراتش را برای تکمیل استایل خود انتخاب می کند. او در یکی از نوشته هایش گفته است «برای داشتن جواهرات زیبا باید هزینه زیادی پرداخت شود مثلا ساعتی از برند چوپارد بسیار زیبا و خیره کننده است اما در عین حال بسیار گران قیمت است و اگر یک روز دختردار شوم حتما ساعتی از این برند را به دستش خواهم انداخت.»

julia-haghjoo (13) julia-haghjoo (14)

آرایش و مدل موی جولیا، همیشه ساده است و اوج آرایش او برای مراسمات مهم و بزرگ، یک رژلب قرمز است. او معمولا در مراسم های بزرگ موهایش را “up-do” می بندد. او می گوید زمانی که موهایم را مدل “ombré” درست میکنم و بعدها عکسهایم را با این مدل مو می بینم، تعجب میکنم و فکر میکنم خودم نیستم به همین خاطر اصلا این مدل مو را دوست ندارم.

julia-haghjoo (15) julia-haghjoo (16)

استایل جولیا حق جو در جشنواره فیلم ونیز 2019

جشنواره فیلم ونیز یکی از قدیمی ترین و بزرگترین جشنواره های سینمایی دنیا است که در کنار جشنواره هایی مانند کن و برلین قرار می گیرد و از مهم ترین رخدادهای سینمایی اروپا و جهان به حساب می آید. در این مراسم افراد مشهور و فعال در حوزه سینما، در این مراسم حضور پیدا می کنند. در این میان جولیا حق جو فشن بلاگر آلمانی- ایرانی نیز در روز ششم این مراسم بر روی فرش قرمز این جشنواره قرار گرفت.

بررسی استایل جولیا حق جو

منبع : برندکده

نظر بدهید