شال مبل در دکوراسیون
کافه دکوراسیون

با کمترین هزینه جلو‌ه‌ای زیبا به مبل بدهید

959بازدید

استفاده از شال مبل در دکوراسیون داخلی به شما کمک می‌کند تا دیزاینی همانند متخصصان صنعت مد را در طراحی داخلی منزل خود تجربه کنید.

شال مبل در دکوراسیون

همه ما در زمان خرید مبلمان به نکات اصلی و کلیدی آن توجه می‌کنیم. به عنوان مثال توجه ما همیشه معطوف به این امر می‌شود که از مبل استیل در فضای داخلی منزل استفاده کنیم یا از مبل راحتی بهره ببریم. خرید مبلمان ما در انتها به خرید میز عسلی‌های زیبا ختم می‌شود و ما تصور می‌کنیم دیگر کار ما برای دیزاین داخلی به پایان رسیده است. بدون تردید دکوراسیون داخلی مبلمان با استفاده از شال مبل در دکوراسیون چهره زیباتری را به فضای شما می‌بخشد. در این مطلب به بررسی انواع شال مبل و تاثیر آن‌ها در دکوراسیون منزل خواهیم پرداخت.

تأثیر شال مبل در یک فضای رنگی

شال مبل در دکوراسیون

استفاده از مبل‌های رنگی و کوسن‌های رنگارنگ کار شما را برای دیزاین داخلی به پایان نمی‌رساند. شما می‌توانید با استفاده از چند شال مبل این چشم‌نوازی را ادامه‌دار کنید. به راحتی می‌توانید روی دسته‌های مبل راحتی از شال مبل استفاده کنید. این شال مبل‌ها بسته به نیاز و سلیقه شما می‌تواند تغییر کند.

مبل تیره و شال مبل روشن

شال مبل در دکوراسیون

نیازی نیست شال مبل همیشه در دکوراسیون‌های رنگی مورد استفاده قرار بگیرد. شما به راحتی با هر نوع هارمونی رنگی می‌توانید از این محصول شیک و زیبا استفاده کنید. تصور کنید مبلمان شما تناژ رنگی طوسی سیر دارد. برای این منظور می‌توانید از شال طوسی رنگ روشن استفاده کنید. این کار یک سایه روشن زیبایی را در فضا ایجاد می‌کند.

شال مبل بافتنی

شال مبل در دکوراسیون

شال مبل انواع مختلفی دارد و شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید به این زیبایی دست پیدا کنید. نیازی نیست دست به جیب شوید و شال مبل‌های گران قیمت خریداری کنید. به راحتی می‌توانید با هنر خود یک شال مبل رنگی ببافید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، در یک دکوراسیون رنگی شال مبل بافتنی با چه شکوهی می‌درخشد. به راحتی می‌توان نتیجه گرفت شال مبل با هر تناژ رنگی و هر پارچه‌ای که تهیه شود در فضای داخلی با هر نوع هارمونی رنگی مشهود است.

شال مبل ست با کوسن

شال مبل در دکوراسیون

برای داشتن این دکوراسیون زیبا به شما پیشنهاد می‌کنیم از کوسن و شال مبل ست بهره ببرید. می‌توانید به راحتی این دو کالای تزیینی را با محیط هماهنگ کنید. به عنوان مثال در دکوراسیون تصویر زیر میز جلو مبلی به صورت پارچه‌ای و تناژ رنگی زرد تهیه شده است و مبل‌ها نیز از رنگ خنثی طوسی که با توجه به رنگ فرش انتخاب شده، در خانه قرار گرفته‌اند. ترکیب رنگ سیر و روشن سبب شده است رنگ زرد چشم شما را خسته نکرده و بیشتر جلب توجه کند.

منبع توکامارت 

نظر بدهید