لباس تنگ شده
کافه خواندنی

با این ترفند‌ها، لباس‌های تنگ خود را دوباره بپوشید!

780بازدید

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که لباسی را دوست دارید، ولی دیگر اندازه شما نیست.
اگر کمد خود را باز کنید، لباس‌های نوی زیادی دارید که دیگر برای شما تنگ شده است.

لباس تنگ شده خود را از کمد بیرون بیاورید و با ترفندهایی که به شما آموزش داده می‌شود دوباره از آن‌ها استفاده کنید. در ضمن اگر لباس‌های تنگ شده ندارید می‌توانید لباس‌های ساده و تکراری خود رانیز تغییر دهید و بعنوان لباسی جدید از آن‌ها استفاده کنید.

با ما همراه باشید.

۱-اگر بلوز شما در قسمت سینه و کمر تنگ شده است

لباس تنگ شده

برای لباس‌ تنگ شده در قسمت سینه و کمر می‌توانید در قسمت جلو یا پشت لباس، برش مستقیم از پایین تا نزدیکی یقه ایجاد کنید.

پارچه‌ توری یا هر طرح و رنگ دیگری که لباس شما را زیبا کند به شکل مثلثی برش بزنید. برش مثلثی به اندازه‌ای باشد که می‌خواهید لباس گشاد‌تر شود. پارچه مثلثی برش داده شده را به قسمت جلو یا پشت لباس بدوزید.

راه دیگر، اضافه کردن پارچه به پهلوی بلوز است. برش‌ها را از پهلوی لباس انجام دهید. دوباره پارچه دیگری به شکل مثلثی برش دهید و در این قسمت بدوزید.

۲-اگر بلوز شما در قسمت شکم و کمر تنگ شده است

لباس تنگ شده

اگر لباس تنگ شده شما در قسمت شکم تنگ شده و در قسمت سینه سایز مناسبی دارد، بر روی لباس از پایین تا قسمت کمر برش مستقیم ایجاد کنید.

می‌توانید چند برش در اطراف لباس ایجاد کنید. فقط توجه داشته باشید فاصله برش‌ها با یکدیگر برابر باشد. سپس پارچه مورد نظری را که می‌خواهید به این قسمت اضافه کنید را به شکل مثلثی برش بزنید.

مانند تصاویر قبل می‌توانید برش‌ها را در قسمت پهلو ایجاد کنید. پارچه مورد نظر را نیز به قسمت پهلو تا قسمت کمر اضافه کنید.

۳-اگر بلوز شما در قسمت آستین تنگ شده است

لباس تنگ شده

اگر حلقه آستین و دور بازوی لباس برایتان تنگ شده، برشی که بر روی آستین ایجاد می‌کنید باید تا تاج آستین ادامه پیدا کند.

توجه داشته باشید باید دور حلقه آستین نیز اضافه شود. بنابراین برش را تا سر شانه ادامه دهید و یا از قسمت زیر بغل پارچه مورد نظر را اضافه کنید.

می‌توانید به قسمت برش خورده تور و یا پارچه زیبای دیگری که دوست دارید اضافه کنید. حتی می‌توانید این قسمت را باز بگذارید و دور تا دور قسمت برش را با تور و یا نوار تزپین کنید.

هنرانه

نظر بدهید