بادی میست ویکتوریا سیکرت
کافه زیبایی

بادی میست ویکتوریا سیکرت

4.37Kبازدید

بادی میست یا اسپری خوشبو کننده بدن ویکتوریا سکرت

شما ممکن است بگوئید: “من یک عطر دارم برای چه به بادی میست نیاز دارم؟ “ما اینجا هستیم تا به شما در پاسخ دادن به این پرسش کمک کنیم.

بادی میست ها یک جزء حیاتی از لایه بندی عطر هستند. برای کسانی که خواستار عطری با ماندگاری طولانی مدت و داشتن احساس تازگی پس از استحمام هستند،

با توجه به محتوای رایحه، بادی میست ها ملایم تر، نرمتر و سبک تر هستند. آنها به استفاده کننده حس خوب یک رایحه کامل را می دهند .

بادی میست ها به میزان قابل توجهی ارزان تر از پرفیوم ها هستند. در حالی که می توان از بادی میست ها به تنهایی استفاده نمود، از رایحه آنها می توان به عنوان مکمل عطرها نیز استفاده کرد.

بادی میست ویکتوریا سیکرت بادی میست ویکتوریا سیکرت

بادی میست ها به آب رسانی پوست کمک می کنند بنابراین می بایست مستقیم روی پوست استفاده شوند. بهتر است بادی میست را روی پوست تمیز و بلافاصله بعد از استحمام استفاد نمود.

بادی میست ها را می توان در گستره فراوانی از موقعیت های روزانه استفاده نمود. به لطف عطر و طعم ملایم و غلظت کم روغن های معطر آن، می توان بادی میست را حتی روی ظریفترین و حساس ترین پارچه ها اسپری نمود.

هنگام تعویض ملحفه ها به تخت خواب خود بادی میست بزنید. این امر باعث می شود هر شب در رایحه شادی بخشی فرو روید. همچنین می توانید به لباس های خود پیش از پوشیدن آنها و یا قبل از تا کردن و قرار دادن آنها در محل خود یک اسپری ملایم از بادی میست بزنید. رایحه خیلی قوی نخواهد بود، اما شما متوجه آن خواهید شد.

بادی میست ویکتوریا سیکرت

در این پست ما میخواهیم بادی میست ویکتوریا سکرت رو برای شما معرفی کنیم که جز محبوبترین ها در دنیاست و در رایحه های مختلف و متنوع تولید میشود .

Victoria’s Secret یک برند آمریکایی طراحی، تولید و فروش لباس و لباس زیر زنانه و محصولات زیبایی است.

بادی میست ویکتوریا سیکرت

ویژگی های اصلی بادی میست ویکتوریا سکرت :

آبرسانی پوست.

افزایش طراوت و سرزندگی پوست.

نرم کننده پوست.

جلوگیری از تعریق بدن.

این محصول برای تمام افراد مناسب است.

بادی میست ویکتوریا سیکرت بادی میست ویکتوریا سیکرت

بادی میست ها محصولی جدید هستند که نسبت به بادی اسپلش ها ماندگاری بیشتری داشته و در حد یک عطر و یا پرفیوم کارایی دارند ، در بادی میست ها به دلیل مقدار بالای پرفیوم ، کیفیت نوع الکل و املاحی که در آن به کار برده شده کاربردی قوی تر و بهتر داشته و وسعت پخش بوی آن بسیار بیشتر است، به طوری که با استفاده از این محصول منحصر به فرد دیگر فقدان یک عطر یا پرفیوم را احساس نکرده و پوستی مطزوب و خالی از تعرق به شما هدیه می دهد .

بادی میست ویکتوریا سیکرت بادی میست ویکتوریا سیکرت

نظر بدهید