انتخاب کت و شلوار دامادی
مدل لباس مردانه

انتخاب کت و شلوار مناسب دامادی

3.15Kبازدید

انتخاب کت و شلوار مناسب برای مراسم عروسی

همه دامادها علاقه دارند در مراسم عروسی خود منحصر به فرد به نظر برسند. در این مطلب شما را با مدل‌ها و نکات انتخاب کت و شلوار آشنا خواهیم کرد.

تصمیم بگیرید که با چه استایل و ظاهری می‌خواهید در مراسم عروسی ظاهر شوید و بعد به دنبال یک کت و شلوار مناسب باشید. در روز عروسی هر دامادی در سایه عروسش قرار می‌گیرد و با کت و شلوار عروسی‌اش می‌درخشد. یک داماد باید چگونه به نظر برسد؟ کلاسیک و معمول یا زیبنده و جذاب؟ برای هر نوعی که مد نظر شماست کت و شلوار‌های مناسب وجود دارد. اما حتما به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب شما باید با لباس عروس هماهنگ باشد.

    انتخاب کت و شلوار دامادی

انتخاب کت و شلوار دامادی

سیاه، آبی تیره و خاکستری تیره رنگ‌های مناسبی برای کت و شلوار شما هستند. اما انتخاب رنگ‌های روشن و شاد به خصوص برای عروسی‌های تابستانی خیلی با کلاس و با سلیقه به نظر می‌رسد. کت‌ها معمولا چهار دکمه‌ای هستند و شما معمولا آن را با یک پیراهن سفید  که سر آستین آن‌ها پاکتی است، ترکیب می‌کنید. شاید علاقه داشته باشید جلیقه هم به تن کنید. برای کت و شلوار شما کفش مشکی ساده بدون بند مناسب است. حتما از جوراب مشکی نیز استفاده کنید. این‌ها توصیه‌هایی است که معمولا افراد به هنگام بر تن کردن لباس عروسی رعایت می‌کنند.

انتخاب کت و شلوار دامادی

انتخاب کت و شلوار دامادی

طراحان لباس می‌گویند: داماد در روز عروسی علاوه بر انتخاب کت و شلوار باید به متعلقات لباس خود نیز دقت کند. این متعلقات یا اکسسوری های نقش مهمی در ظاهر شما بازی می‌کنند. در انتخاب، همیشه به هماهنگی دوخت و رنگ لباس دقت کنید. این دو باید با هم سازگار باشند.

انتخاب کت و شلوار دامادی

نظر بدهید