استفاده از کمربند زنانه در لباس ها
کافه خواندنی

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

3.73Kبازدید

اگر از کمربند برای بالا نگه داشتن لباس استفاده می کنید یا بعنوان یک جز زینتی به لباس اضافه می کنید، کمربند آن چیزی است که شما برای تغییر دادن استایل و مدل لباس به آن نیاز دارید. شاید اینطور به نظر نرسد اما شما وقتی یک لباس را با کمربند و بدون کمربند می پوشید کاملا دو پوشش متفاوت دارید. تغییری که کمربند زنانه در استایل شما ایجاد می کند محسوس است اما باید بدانید چطور از این وسیله به درستی استفاده کنید، تا تیپ شما شیک تر و جذاب تر شود. ما در این مطلب به شما ایده هایی برای استفاده از کمربند می دهیم که شیک و در عین حال کاربردی باشد.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

کمربندها به خوبی می توانند نقش زیورآلات را در لباس ایفا کنند. بخصوص اگر یک لباس ساده تن کرده باشید، می توانید با یک کمربند طلایی به آن لباس زینت دهید. حال این کمربند می تواند یک کمربند پهن ساده طلایی باشد یا می توانید از کمربندهای باریک زنجیری استفاده کنید که بیشتر حالت زیورآلات دارد. این مدل کمربند با لباس های مونوکروم یا تک رنگ بخصوص رنگهای تیره و مشکی خود را به خوبی نشان می دهند. برخی معتقدند، کمربند را باید با کیفشان ست کنند، اما شما می توانید این قانون را بشکنید و کیف را با کمربندتان همرنگ انتخاب نکنید. بگذارید کمربند در لباس بیشتر خودش را نشان دهد. علاوه بر اینها می توانید از کمربندهایی با طرح ها و مدل های مختلف در لباسهایتان کمک بگیرید تا طرح ساده و اولیه لباس را تغییر داده و آن را کمی فشن تر کنید.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

زمانیکه یک لباس گشاد تن کرده اید با استفاده از کمربند زنانه به آن فرم دهید و کاری کنید تا این لباس گشاد در تنتان برجستگی بیشتری بگیرد و باعث شود اندام شما زیباتر دیده شود. با این کار شما می توانید چهره ای زنانه تر و جذاب تر از خودتان به نمایش بگذارید. وقتی می خواهید از کمربند برای اینکار استفاده کنید لباس های گشاد بخرید تا کمربند بتواند نقشی اساسی تر در آنها ایفا کند.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

کمربندها به خوبی می توانند بین لباس هایی که به تن می کنید هارمونی و توازن ایجاد کنند. باید آنها را طوری به کار بگیرید که باعث نشود لباسی که تن کرده اید شلوغ تر به نظر برسند. برای مثال زمانیکه لباس رنگی می پوشید و می خواهید کمربند ببندید، بهتر است کمربندتان همرنگ یکی از رنگهای لباس باشد تا آن را تکمیل کند و باعث نشود لباس زیبایی و قدرتش را از دست بدهد. همچنین برای لباس های راه راه می توانید یک کمربند پهن به رنگ یکی از خطوط راه راه ببندید، ترجیحا رنگی باشد که کمربند جایش را پر کند.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

کمربند می تواند نقش جداکننده را ایجاد کند، بخصوص وقتی شما میخواهید لباسی با دو طرح مختلف تن کنید، وجود کمربند زنانه بین این دو طرح، وقفه ای ایجاد می کند و شلوغی بیش از حد را می گیرد. همچنین برای زمانی که می خواهید از یک طیف رنگی استفاده کنید و رنگ روشن و تیره از یک رنگ بپوشید، کمربند می توانید بین این دو یک مکث کوتاه ایجاد کند تا جدا بودن آنها به چشم بیاید. در این مواقع می توانید فقط از یک کمربند باریک استفاده کنید که هم کمرتان را در اندام مشخص کند هم یک وقفه کوتاه بین دو رنگ و دو طرح ایجاد کند.حواستان باشد نمی خواهیم توجه به کمربند بیشتر جلب شود.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

در ساده ترین حالت می توانید از کمربند زنانه برای ایجاد یک استایل ساده و غیر رسمی استفاده کنید. آن را با یک شلوار معمولی و تی شرت ساده همراه کنید. این نوع استایل خیلی زرق و برق نیاز ندارد و فقط قرار است ساده و شیک و در عین حال راحت باشد. کمربند به شما کمک می کند که لباس های ساده ای که دارید و فکر می کنید کسل کننده هستند جلوه بیشتری بگیرند.

استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها استفاده از کمربند زنانه در لباس ها

منبع : بانوی شهر

نظر بدهید