استایل جنیفر لوپز
کافه خواندنی

استایل و کیف گرانقیمت خواننده معروف در باشگاه نامزدش

1.27Kبازدید

استایل جنیفر لوپز در باشگاه نامزدش

جنیفر لوپز زندگی واقعاً پرمشغله‌ای دارد اما توانسته در این دوران همه گیری کرونا تناسب اندام خود را به خوبی حفظ کند. جنیفر لوپز این هفته به همراه نامزدش الکس رودریگز در باشگاه او در شهر میامی شکار دوربین عکاسان شد و پوشش و وسایل همراهش مورد توجه قرار گرفت.

استایل جنیفر لوپز

جنیفر لوپز مثل همیشه ماگ سفری پر زرق و برق خود را به همراه داشت و با یک سوییشرت شرابی که آن را با یک لگینگ قرمز تیره به تن کرده بود و یک ماسک پرزرق و برق وارد باشگاه نامزدش شد.

استایل جنیفر لوپز

این خواننده مشهور کیف هیمالیا برکین برند هرمس خود را هم در دست داشت که از پوست کروکودیل ساخته می‌شود، کیفی که بیشتر از ۱۰۰ هزار دلار قیمت دارد.

از کیف هیمالیا برکین برند هرمس هر سال دو عدد بیشتر ساخته نمی شود و کل فرآیند ساخت آن تنها توسط یک استادکار ماهر و باتجربه انجام می شود. به علاوه ساخت هر کیف بسیار پرزحمت است و دست کم ۴۸ ساعت زمان می برد. همه ی این موارد به اضافه ی دشواری های پرورش کروکودیل سبب شده این کیف قیمت بسیار بالایی داشته باشد.

استایل جنیفر لوپز

محصولات پوستی جنیفر لوپز

جنیفر لوپز که این روزها در حال راه اندازی برند محصولات پوستی خود به نام JLo Beauty است، در مصاحبه جدیدی به این سؤال که آیا برای حفظ درخشندگی پوست خود از عمل های زیبایی مثل بوتاکس استفاده می‌کند یا خیر، پاسخ داد. لوپز در اینباره گفت: “تا امروز اصلاً بوتاکس نکرده‌ام… اهلش نیستم. نظر منفی ای در مورد کسانی که این کار را انجام می دهند ندارم، فقط علاقه ای به این کار ندارم. نگاه من به امر مراقبت از پوست بیشتر طبیعی است… اما دلم می خواهد که محصولاتم تأثیرگذار باشد.”

او در ادامه گفت: “من از هیالورونیک اسید استفاده می کنم. از چیزهایی استفاده می کنم که کمک کننده باشند چون دوست ندارم مجبور شوم یک زمانی سراغ تزریق بروم. نمی گویم که هیچوقت این کار را انجام نخواهم داد، می گویم تا به حال انجامش نداده ام.”

لوپز همچنین درباره برند محصولات پوستی خود گفت سؤالات همیشگی اطرافیانش درباره روتین مراقبت از پوست خود او را به فکر تولید محصولات پوستی خود انداخت. او گفته بیست سالی بود که به این کار فکر می کرد و دست آخر از سه سال قبل به طور جدی کار بر روی این محصولات را آغاز کرد. برند جی لو بیوتی از ماه ژانویه رسماً فروش محصولات خود را آغاز خواهد کرد.

منبع:روزیاتو

نظر بدهید