استایل مناسب باشگاه برای آقایان
مدل لباس مردانه

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

1.35Kبازدید

لباس‌های ورزشی مردانه دنیای بی‌انتهایی دارند. انواع گرمکن و شلوار و تی‌شرت ورزشی، هرکدام باید به دقت برای ورزش و محیطی که قرار است در آن ورزش کنید انتخاب شوند.
بیشتر کسانی که این روزها به باشگاه‌های ورزشی می‌روند دوست دارند که بعد از باشگاه خوش استایل دیده شوند. شاید این روزها عکس‌های زیادی از دوستان خود که رو به روی آینه از خودشان عکس می‌گیرند دیده‌اید. به نظر شما لازم نیست در باشگاه هم به فکر استایل خودتان باشید. با مطلب استایل مناسب باشگاه برای آقایان ، همراه ما باشید.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

لباس باشگاه با رنگ‌بندی شیک

رنگ‌های درهم و بی‌معنی که فقط باعث زشت‌تر شدن شما در مقابل آینه می‌شود. هر چیزی که همه می‌گویند لازم نیست در کیف باشگاه شما باشد. سعی کنید لباس‌های مشکی، خاکستری و سفید برای باشگاه تهیه کنید. این رنگ‌ها برای هر کسی مناسب است.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

کفش مناسب به پا داشته باشید

کفش‌های دوندگی فقط برای چند دقیقه می‌توانند در باشگاه کارآمد باشد. پاشنه‌های منعطف آن‌ها در هنگام وزنه زدن، تعادل را به هم خواهد زد. برای برداشتن و استفاده از وزنه، باید سطح صافی زیر پای شما باشد. پس سعی کنید کفشی تهیه کنید که مناسب ورزش و باشگاه باشد.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

به فکر بعد از تمرین باشید

در سال‌های اخیر لباس‌های ورزشی فقط در داخل باشگاه و زمین ورزشی پوشیده نمی‌شوند و در خیابان هم می‌توانید این مدل لباس‌ها را ببینید. اگر باشگاه سرد است و یا تهویه مناسبی ندارد و مجبورید در هوای آزاد باشید، بهتر است برای بعد از تمرینات فکری کنید. هودی یا یک سویشرت همیشه همراه داشته باشید.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

لباس‌های فیت بدن بپوشید

لباس‌هایی که در دست و پا گیر کند به‌ هیچ‌وجه برای کارهای سنگین مناسب نیست. همچنین اگر لباس گشاد باشد نمی‌توانید به‌صورت دقیق بدانید که کدام عضله از بدنتان درگیر حرکت است. بهترین شلوار برای باشگاه، شلوار لگ است. اما دقت داشته باشید که روی لگ حتما باید شلوارک بپوشید.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

کیف مناسب باشگاه

سعی کنید باکمی صرفه‌جویی کیفی برای خودتان بخرید که علاوه بر اینکه مناسب باشگاه باشد، خوش استایل بودن را نیز حفظ کند. کیفی که انتخاب می‌کنید باید تهویه خوبی برای هوا داشته باشد تا بوی عرق و خیسی در آن احساس نشود.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

عطر مناسب باشگاه داشته باشید

همه عطرهای برای باشگاه خوب نیستند. بدن گرم، عطر و همچنین رایحه عطر را عوض می‌کند. اگر عطر هم استفاده نکنید بوی عرق همین کار را خواهد کرد. پس چاره در این است که عطری مناسب انتخاب کنید. عطرهایی که معمولاً بوی رایحه مرکبات تازه دارند، برای باشگاه گزینه مناسبی هستند.

به آینه نگاه نکنید

بر اساس تحقیقات علمی انجام‌ شده، نگاه کردن مداوم به آینه می‌تواند عملکرد شما را کاهش دهد. آینه‌ها وقت ارزشمندی که برای ورزش اختصاص داده‌اید را می‌گیرد.

استایل مناسب باشگاه برای آقایان

منبع : chibepoosham

نظر بدهید