استایل مشکی
کافه خواندنی

استایل مشکی خود را با این روش‌ها زیباتر کنید

936بازدید

رنگ مشکی رنگ مورد علاقه خانم‌های ایرانی در لباس‌های روزمره اداری و مهمانی است. جدا از این که استفاده زیاد از این رنگ چه علتی دارد و اینکه خوب است یا بد، نکاتی را برای پوشیدن لباس مشکی باید بدانیم تا ظاهر و استایلی مرتب و زیبا به ما بدهد.

استایل مشکی

اگر شما هم از کسانی هستید که به رنگ مشکی علاقه دارید و در استایل خود زیاد از آن استفاده می‌کنید بهتر است یک‌سری نکات را رعایت کنید.

یکی از این نکات این است که اگر تمام آیتم‌های لباستان مشکی است، بهتر است پارچه‌ها از جنس‌های متفاوتی باشند تا از یکنواختی استایل شما بکاهد؛ مخصوصا در مورد لباس‌های مهمانی. مثلا می‌توان یک بلوز نخی را با یک دامن توری چین‌دار پوشید.

استایل مشکی

نکته دیگری که می‌توان برای پوشیدن لباس‌های یک‌دست مشکی لحاظ کرد چند لایه پوشیدن آن‌هاست که یک تیپ جوانانه و اسپرت به ظاهرتان می‌دهد.

اگر بخواهید از رنگ دیگری در کنار لباس مشکی استفاده کنید که همچنان وقار و شکوه شما را حفظ کند، رنگ سفید بهترین گزینه است. رنگ‌های خنثی مثل طوسی هم انتخاب خوبی است.

استایل مشکی

اگر هم می‌خواهید کمی رنگ به استایل مشکی‌تان بیفزایید و آن را از جدی و رسمی بودن دربیاورید، رنگ قرمز گزینه مناسبی است. می‌توانید روسری یا یکی از اکسسوری‌های خود را قرمز انتخاب کنید.

منبع تابناک باتو

نظر بدهید