آینه کنسول اسپرت برای خانه‌های ایرانی
کافه دکوراسیون

آینه کنسول اسپرت برای خانه‌های ایرانی

8.81Kبازدید

10 مدل ایده‌آل آینه کنسول اسپرت برای خانه‌های ایرانی!

اگر سبک دکوراسیون شما مدرن است، مدل آینه کنسول اسپرت مناسب‌ترین گزینه برای دکور منزل شماست. در هنگام خرید میز آینه و کنسول حتما سبک دکوراسیون داخلی خود را در نظر بگیرید، به طور مثال اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک است پس به دنبال مدل‌های کار شده و فاخر‌تر بروید.
آینه کنسول از وسایلی است که معمولا در هر خانه‌ای و به خصوص خانه‌های ایرانی دیده می‌شود. مهم نیست که مدل آن چه باشد و یا چه اندازه‌ای داشته باشد. همین که فضایی برای قرار دادن بعضی وسایل تزئینی و یا غیر تزئینی باشد و زیبایی خاص خودش را هم داشته باشد کفایت می‌کند. طبیعی است که در هنگام انتخاب آینه کنسول خود باید به مدل و سبک آن نیز دقت کنید و آینه کنسولی را انتخاب نمایید که به دکوراسیون منزلتان بخورد و با آن هماهنگ باشد. در این مطلب، چند مدل آینه کنسول اسپرت را به شما معرفی می‌کنیم که ایده‌های خوبی برای سلیه ایرانی هستند.اگر سبک دکوراسیونی شما لوکس و سلطنتی است بهتر است به دنبال مدل آینه کنسولی برود که با آن هماهنگ باشد. در مقابل اگر سبک دکوراسیون منزلتان ساده و یا به قول معروف اسپرت است می‌توانید به دنبال آینه کنسول اسپرت بروید. مطمئن باشید که وجود تناسب در بین وسایل منزل می‌تواند در به جلوه در آمدن زیبایی تک تک عناصر کمک بسیاری کند.

1. مدل میز کنسول اسپرت با چوب

مدل آینه کنسول اسپرت

همانطور که در این تصویر می‌بینید آینه کنسول‌های ساده چوبی می‌تواند در حین سادگی، زیبایی بسیاری را نیز برای منزل شما به همراه داشته باشد. پیشنهاد ما این است که از این مدل آینه کنسول در کنار مبلمان و سایر وسایلی که چوبی هستند استفاده نمایید تا یکدستی فضا چشمان شما را نوازش کند. عنصر چوب می‌تواند باعث آرامش روح و دنج شدن فضا شود، چرا که از عناصر طبیعی و نماد‌های طبیعت ساخته شده است؛ به همین دلیل توصیه ما این است که اگر به آرامش و دنج‌تر شدن فضا علاقه دارید می‌توانید به سراغ چوب و به دنبال آن مدل آینه کنسول اسپرت چوبی بروید.

2. مدل آینه کنسول فلزی طرح دار

مدل آینه کنسول اسپرت

اگر خیلی به دنبال سادگی نیستید می‌توانید به دنبال آینه کنسولی با چنین طرحی بروید. این مدل آینه کنسول می‌تواند در کنار وجود طرح و مدل خود، فضا را از طرح‌های پیچیده و بیش از حد شلوغ نیز دور نگه دارد. عنصر فلز می‌تواند دکوراسیون منزل شما را به نوعی به سبک دکوراسیونی مدرن نزدیک‌تر کند؛ به همین دلیل اگر سبک دکوراسیون منزل شما مدرن و یا چیزی شبیه به آن است این مدل آینه کنسول انتخاب خوبی به حساب می‌رود.

3. مدل آینه کنسول فلزی ساده

مدل آینه کنسول اسپرت

این نوع آینه کنسول با سادگی و در عین حال خاص و منحصر به فرد بودن خود می‌تواند انتخاب خوبی به شمار آید و به طور کلی ترکیب رنگ مشکی و طلایی دکوراسیون منزل شما را زیبا کرده و جلوه بسیاری به آن می‌بخشد. این مدل آینه کنسول نیز با ترکیب این دو رنگ توانسته به یک گزینه ایده آل برای انتخاب تبدیل شود.

4. مدل آینه کنسول مشکی

مدل آینه کنسول اسپرت

رنگ مشکی از آن دسته رنگ‌های شیک و منحصر به فردی است که بسته به مدلی که دارد می‌تواند برای هر نوع و سبک دکوراسیونی مناسب باشد. این مدل آینه کنسول اسپرت مشکی که در این تصویر مشاهده می‌کنید با سادگی خود می‌تواند برای دکوراسیون‌های مدرن و ساده و یا دکوراسیون اسپرت گزینه خوبی به شمار بروند. پس این ایده را هم نادیده نگیرید.

5. مدل آینه کنسول زاویه دار

مدل آینه کنسول اسپرت

بیایید کمی فانتزی و متفاوت‌تر عمل کنید. اگر با دقت به این نوع و مدل آینه کنسول اسپرت نگاه کنید می‌بینید که با طرح زاویه دار و در عین حال ساده خود می‌تواند تبدیل به یک انتخاب هوشمندانه شود؛ به خصوص اگر برای دکوراسیونی با سبک مدرن به دنبال آینه کنسول هستید با کمی تنوع و شیطنت، این نوع آینه کنسول قطعا انتخاب درستی خواهد بود.

6. مدل آینه کنسول آینه‌ای!

مدل آینه کنسول اسپرت

اگر به مدل آینه کنسولی که در این تصویر می‌بینید دقت کنید ممکن است در وهله اول ندانید که مدل اسپرتی دارد یا لوکس! به نظر ما می‌توانید برای آینه کنسول اسپرت خود به این نوع آینه کنسول نیز فکر کنید. آینه در اکثر مواقع جواب می‌دهد!

7.مدل آینه و کنسول با چوب روشن

مدل آینه کنسول اسپرت

رنگ روشن به نوبه خود باعث بازتر شدن فضا می‌شود. اگر نمی‌خواهید به شکل مطلق به دنبال رنگ سفید بروید پیشنهاد ما این است که سایر رنگ‌های روشن را امتحان نمایید. همانطور که در این تصویر مشاهده می‌کنید انتخاب هوشمندانه و زیبایی خواهد بود! پیشنهاد ما این است که به سراغ آینه کنسول سفید نروید چرا که امکان کثیف شدن و یا خش خوردگی آن زیاد است، ولی اگر دوست دارید این رنگ را برای آینه کنسول خود انتخاب کنید می‌توانید از متریالی بهره بگیرید که امکان لکه گیری و یا خط خوردگی کمتری داشته باشد.

8. مدل آینه کنسول ترکیبی از فلز و چوب

مدل آینه کنسول اسپرت

از عنصر فلز و چوب برای آینه کنسول گفتیم و حالا وقت آن رسیده است که ترکیب آن دو را نیز برایتان معرفی کنیم. همانطور که انتظارش هم می‌رفت ترکیب فلز و چوب می‌تواند گزینه خوبی باشد و برای دکوراسیون اسپرت شما انتخاب درستی به شمار رود. پس وقت را تلف نکنید و به سراغ یکی از این مدل آینه کنسول‌ها بروید.

9. مدل آینه و کنسول فانتزی

مدل آینه کنسول اسپرت

این مدل آینه کنسول اسپرت کاملا خاص و منحصر به فرد است. امروزه شرکت‌ها و طراحان بسیاری با کمک ابتکار و خلاقیت خود مدل آینه کنسول‌هایی را می‌سازند که نمونه اش را هیچ جای دیگر پیدا نمی‌کنید. پس اگر اهل منحصر به فرد و متفاوت بودن هستید به هیچ عنوان از این نوع آینه کنسول‌ها نگذرید. حتی تماشای این تصویر نیز آدم را وسوسه می‌کند که این آینه کنسول را تهیه نماید! اینطور نیست؟

10. آینه و کنسول طرح روستیک

مدل آینه کنسول اسپرت

این عکس را ببینید. به راحتی می‌توان با تماشای این تصویر خود را در میان یک مزرعه و یا روستای زیبا تصور کرد. این مدل آینه کنسول نیز بسیار زیبا و خارق العاده است و می‌تواند دکوراسیون منزل شما را خاص و شیک کند. زیبایی این مدل آینه کنسول در کنار وسایل و لوازم تزئینی‌ای که بر روی آن قرار می‌دهید جلوه بیشتری پیدا خواهد کرد.

منبع : ستاره

نظر بدهید