آیتم های مناسب برای استایل عید
کافه خواندنی

آیتم های مناسب برای استایل عید

2.08Kبازدید

عید نوروز که جشن باستانی ما ایرانی هاست، زمان دید و بازدید و مهمانی دادن و مهمانی رفتن است. اکثر خانم ها در اواخر سال به دنبال لباس های خاص و مناسب برای این مهمانی ها هستند. اما بهتر است برای عید چه لباسی برای بپوشیم؟ لباسی که برای عید انتخاب می کنید، نباید خیلی کلفت با خیلی اسپرت یا بیش از اندازه مجلسی باشد؛ اما باید طوری باشد که در مقابل سوز و سرمای بهار شما را گرم نگه داشته و حالت نسبتا رسمی و کلاسیکی داشته باشد. در ادامه این مقاله با چند آیتم مناسب برای داشتن یک استایل جذاب بهاری آشنا خواهید شد.

آیتم های مناسب برای استایل عید

آیتم های مناسب برای استایل عید

هر مراسم و مهمانی، آیتم های خاص خود را می طلبد. مهمانی های عید نیز حال و هوا و آیتم های خاص خود را دارند. اگر قصد دارید که امسال، استایل متفاوت و کاملا مناسبی داشته باشید، باید در انتخاب تمام آیتم ها دقت لازم را به خرج دهید. در ادامه با آیتم های مناسب بهار و عید آشنا خواهید شد.

عینک مناسب

بعضی افراد تصور می کنند عینک آفتابی تنها مختص تابستان است. اما باید بدانید هوای ابری و زیبای بهار نیز نیازمند عینک آفتابی می باشد. اگرچه عینک آفتابی را در خارج از مهمانی ها استفاده می کنید، اما وجود آنها برای تکمیل کردن استایل تان کاملا ضروری خواهد بود. برای انتخاب عینک آفتابی مناسب بهار، بهتر است عینک هایی که رنگ های روشن دارند را مورد استفاده قرار دهید. این عینک های شیشه رنگی که مدتی است بسیار ترند شده اند، استایل شما را بسیار خاص و کلاسیک خواهند کرد.

کت مناسب

برای داشتن استایلی جذاب در مهمانی های عید، به جای مانتو، یک کت بلیزر زنانه را در آیتم های خریدتان قرار دهید. استفاده از کت، یک استایل کلاسیک و خاص برایتان خلق خواهد کرد. اما اگر به هر دلیلی طرفدار مانتو هستید و به پوشیدن کت علاقه ای ندارید، مشکلی نیست؛ به دنبال علاقه تان بروید. اما سعی کنید از مانتوهای پر زرق و برق عید دوری کنید. این مانتوها معمولا فقط مهمان چند روز عید دیدنی خواهند بود و احتمالا بعدها دیگر آن ها را استفاده نخواهید کرد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم مانتو یا کتی را انتخاب کنید که در عین سادگی، شیک و کلاسیک باشد تا بتوانید در مراسم و مهمانی های دیگر نیز آن را استفاده کنید.

بلوز مناسب

همانطور که گفتیم، بهتر است برای عید به سراغ لباس های رسمی تر بروید. به همین دلیل بهتر است برای این چند روز، دور تی شرت های اسپرت تان را خط کشیده و به جای آن، از شومیزهای رسمی تر استفاده کنید. اگر خیلی طرفدار شومیزهای مجلسی نیستید، می توانید شومیزهای ساده بپوشید. توجه داشته باشید که اگر کت یا مانتوهای جلوباز می پوشید، رنگ بلوزی که انتخاب می کنید با رنگ مانتو یا کت تان هماهنگی داشته باشد.

شلوار مناسب

در انتخاب شلوار، دست تان نسبتا باز است. می توانید از شلوارهای کتان، پارچه ای یا پنبه ای و کشی استفاده کنید. اگر باز هم استایل های اسپرت تر را ترجیح می دهید، می توانید از شلوارهای کتان جذب استفاده کنید. اما از آنجاکه تمام آیتم هایتان را تا حدودی رسمی انتخاب کرده اید، بهتر است از انتخاب شلوار جین های پاره و بیش از حد اسپرت صرف نظر کنید. اگر اعتیاد شدیدی به پوشیدن شلوار جین دارید، می توانید شلوار جین های ساده و جذب را امتحان کنید. در مورد رنگ شلوار نیز کمی جسورانه تر عمل کرده و رنگ هایی به غیر از مشکی و سورمه ای را هم امتحان کنید.

کفش مناسب

آیتم نهایی استایل تان، کفش های شما هستند. انتخاب کفش مستقیما به مدل کت یا مانتویی که قرار است برای عید بپوشید بستگی دارد. اگر کت های رسمی را انتخاب کرده اید، کفش پاشنه بلند برای شما کاملا مناسب خواهد بود. اگر قصد دارید مانتو یا کت های کمی اسپرت تر به تن کنید، می توانید دیگر مدل های کفش را هم در گزینه هایتان قرار دهید. اما تا حد ممکن از پوشیدن کتونی برای عید خودداری کنید!

اکسسوری مناسب

یکی از مواردی که به آن کمتر توجه می شود، اکسسوری است. اکسسوری می تواند استایل شما را تا حد زیادی جذاب کرده و به آن جزئیات جذاب و هیجان انگیزی بدهد. برای مثال می توانید از یک بند عینک زیبا و مناسب رنگ لباس هایتان استفاده کرده یا یک گوشواره و گردنبند خاص و چشمگیر بیاندازید. از دیگر اکسسوری های جذابی که می توانید برای عید استفاده کنید می توان یک تل یا گیره سر زیبا، یک کیف مناسب با استایل تان و یا یک کمربند برروی شلوار فاق بلند تان را نام برد.همچنین اگر شلوارهای کوتاه می پوشید یا کفش های باز به پا می کنید و قصد دارید جوراب بپوشید، توصیه می کنیم حتما جوراب مناسبی را انتخاب کنید که مانند یک لکه اضافه در استایل تان به نظر نرسد.

منبع: ریموژ

نظر بدهید