آموزش تصویری چیکن کوردن بلو
آموزش آشپزی

آموزش تصویری چیکن کوردن بلو

982بازدید

آموزش تهیه چیکن کوردن بلو را برای شما داریم که می‌توانید در خانه درست کنید و از خوردن یک فست فود خانگی خوشمزه لذت ببرید. چیکن کوردن بلو یک غذای بسیار خوشمزه و مملو از پنیر هست که در میان عموم از محبوبیت زیادی برخوردار هست. روش پخت آن نیز بسیار آسان هست و می‌تواند در خانه تهیه کره و نوش جان کنید. برای آشنایی با روش تهیه آن در ادامه با ما همراه باشید.

مواد لازم برای۲ نفر:

سینه مرغ ۲ عدد
پنیر گودا ۵ ورق
ژامبون گوشت یا مرغ ۵ ورق
زرده تخم مرغ ۱ عدد
پودر سوخاری نصف پیمانه
آرد نصف پیمانه
شیر 1/3 پیمانه
روغن مایع به مقدار لازم
نمک و فلفل به میزان لازم
ادویه دلخواه به میزان لازم

آموزش تصویری چیکن کوردن بلو

طرز تهیه:

۱. ابتدا ۲ عدد سینه مرغ را ورقه ای برش دهید روی یک کیسه فریزر گذاشته و با استیک‌کوب آن‌ها را به خوبی بکوبید تا نازک شوند. دو طرف سینه مرغ را نمک و فلفل و ادویه بزنید تا به خوبی مزه‌دار شوند.

۲. سپس یک ورقه پنیر گودا ویک ورقه ژامبون را روی فیله‌ها قرار داده و آنها را رول کنید. رول را در دست فشار دهید تا به خوبی به هم بچسبد. به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه آنها را داخل فریزر قرار دهید تا به خوبی منسجم شوند.

آموزش تصویری چیکن کوردن بلو

۳. سپس آن‎ها را در ظرف حاوی تخم‌مرغ وشیر زده شده آغشته کرده و در آرد بغلطانید دوباره داخل تخم مرغ زده و داخل پودرسوخاری بغلطانید.

۴. روغن را در تابه ریخته و روی حرارت متوسط قرار دهید. فیله‎های آماده شده را در روغن داغ بیندازید تا دو طرف آنها سرخ شده و مغز پخت شوند.

آموزش تصویری چیکن کوردن بلو آموزش تصویری چیکن کوردن بلو

منبع:وب گردی

نظر بدهید