استایل آقایان در مهمانی‌های کاری
مدل لباس مردانه

آقایان در مهمانی‌های کاری چی بپوشند ؟

1.36Kبازدید

اگر در حال نزدیک شدن به یک مهمانی کاری هستید و یا یک مهمانی برای موفقیت کاری خود گرفته‌اید، لازم است لباسی را متناسب با آن تهیه کنید. در مهمانی‌های با این ویژگی معمولا درخشش افراد نقش مهمی در قرار داد‌های یک شرکت و یا کیفیت کار دارد و بنابراین اهمیت آن برای آن‌ها زیاد است.

اگر می‌خواهید در میان همکاران و رقیبان شرکت خود، خوش بدرخشید، بهتر است این مطلب را از دست ندهید تا نکاتی را در مورد نوع لباس پوشیدن برای شما بیان کنیم. این کار تاثیر زیادی در نوع پوشش شما خواهد گذاشت و می‌تواند نگاه شما را به نحوه لباس پوشیدن تغییر دهد. با ما همراه باشید.

قبل از اینکه این نکات را بیان کنیم باید بدانید که نوع لباس پوشیدن وابستگی کاملی به نوع مهمانی دارد و افراد باید این مورد را قبل از انتخاب لباس مناسب مهمانی مد نظر قرار دهند.

لباس مناسب مهمانی کاری

انتخاب لباس برای بسیاری از افراد دلهره آور است و در واقع همه‌ی افراد زمانی که به کمد لباس خود مراجعه می‌کنند نمی‌توانند تصمیم درستی را بگیرند. آن‌ها بر این باورند که چیزی برای پوشیدن در مهمانی را ندارند. این وضعیتی است که همه ما در آن قرار گرفتیم و می‌دانیم که تا چه حد منزجر کننده است.

برخی برای انتخاب لباس مناسب مهمانی گاها به دنبال تغییر هستند و راهنمایی که بتواند برخی از ضروریات را در نوع لباس پوشیدن به آن‌ها گوشزد کند. روشی که در آن طریقه‌ی قرار گیری لباس‌ها را در کنار یکدیگر بسته به نوع مهمانی متفاوت می‌کند و البته سلایق مختلف را در بر خواهد گرفت.

تی‌شرت با کت و شلوار

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

زمانی که انتخاب شما یک کت و شلوار است، مجبور نیستید که همه چیز را رسمی کنید. یک کت و شلوار می‌تواند با سبک‌های مختلفی هماهنگ شود. اما این سوال برای شما پیش می‌آید که چگونه لباس مناسب را انتخاب کنیم؟

استفاده از کت و شلوار بدون پیراهن و کراوات یک کار هوشمندانه برای ایجاد تغییر است. این کار علاوه بر آن که آرامش را به شما هدیه می‌دهد، می‌توانید با آن احساس راحتی کنید.

زمانی که شما یک تی‌شرت و کت و شلوار را دوست دارید، ضروری است که رنگ‌ آنها را نیز با هم هماهنگ کنید. حتی در مورد پوشیدن یک تی‌شرت با الگوی مختلف و طراحی گرافیکی فکر نکنید زیرا بسیار زننده خواهد بود. این نگاه به استفاده از تی‌شرت‌های طرح دار با کت و شلوار بسیار بچه‌گانه است و باید دقت نمود که تی‌شرت‌هایی که دارای طرح هستند هرگز برای استفاده همراه کت و شلوار مناسب نخواهند بود. در عوض می‌توانید یک تی شرت خاکستری با سیاه را با کت و شلوار سیاه یا خاکستری ست کنید.

اگر می خواهید کت و شلوار شما بیشتر به چشم آید، تی‌شرت سفید مناسب‌تر است. به جای خرید انواع جلیقه و کت و شلوار بهتر است با تغییر رنگ تی شرت، تغییراتی را در تیپ خود اعمال کنید. این کار با ژاکت‌های مختلف نیز ممکن است.

پیراهن راگبی

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

همه ساله طرح‌های مختلفی از پیراهن راگبی به صنعت مد وارد می‌شود و این چرخه بار‌ها و بارها ادامه می‌یابد. بسیاری از مارک‌ها این سبک کلاسیک را مجددا ایجاد کرده و آن را به نام خود ثبت می‌نمایند. پیراهن راگبی تاریخی کهن در استفاده همراه با کت و شلوار دارید. ایجاد تمایز با این پیراهن در اغلب افراد طرفدارانی را ایجاد کرده است و اکثر برند‌ها در طرح‌های مختلف آن را تولید می‌کنند.

هنوز هم استفاده از پیراهن راگبی به عنوان یک لباس رسمی مناسب است زیرا یک پیراهن یقه دار می‌باشد و رسمیت بیشتری در نوع پوشش ایجاد می‌کند. استفاده از پیراهن راگبی قرمز با یک کت و شلوار خاکستری بسیار مناسب است. این پیراهن را نباید زیر دستمال گردن یا پالتو پنهان کرد زیرا جلوه‌ی آن را کمتر می‌کند.

لباس جین

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

لباس‌های جین یکی از انواع لباس‌های ضروری هستند که حتما باید در کمد لباس شما وجود داشته باشد. این که به چه مناسبتی می‌خواهید لباس بپوشید، تعیین می‌کند که از چه نوع لباس جینی استفاده کنید. استفاده از جین در بالاتنه یا پایین تنه بسته به مناسبت و سلیقه‌ی افراد تفاوت دارد. لباس‌های جین تنوع زیادی دارد و به راحتی می‌توان آن‌ها را پوشید.

اغلب مردان از شلوار جین بیشتر استفاده می‌کنند. اگر در شغلتان چندان نیازی به لباس رسمی ندارید، بدانید که بسیار خوش شانس هستید زیرا می‌توانید از میان این همه تنوع لباس جین، انتخاب کنید. همچنین اگر مهمانی دور همی شما کمتر رسمی است، پوشیدن یک کت و شلوار جین گزینه عالی برای شما خواهد بود.

ست کردن تی‌شرت‌های مختلف با یک کت جین بسیار عالی به نظر می‌رسد، کما اینکه سلیقه فردی را نیز می‌توان در آن دخیل نمود.

کت چرمی

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

اگر هر سال یک کت چرمی به کمد لباس خود اضافه می‌کنید، بدانید که سلیقه شما بی‌نظیر است. پوشیدن کت چرمی در مهمانی‌های مختلف، همیشه تیپی جذاب است که اغلب افراد آن را ترجیح می‌دهند.

گاها برخی از کت چرمی با بلوز سیاه و سفید استفاده می‌کنند که جذابیت بیشتری خواهد داشت. استفاده از کت چرمی در مراسمات و مهمانی‌های رسمی و غیر‌رسمی مرسوم است و تنها باید مطمئن شد که تی‌شرت انتخابی به خوبی با کت چرم هماهنگ شده است.

شلوار جین و تی‌شرت کلاسیک

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

شما هرگز نمی‌توانید پوشیدن شلوار جین را یک سبک کلاسیک در نظر بگیرید. اما اگر واقعا به پوشیدن شلوار جین با تی‌شرت علاقه دارید، بهتر است نگاهی دقیق‌تر به این انتخاب بیاندازید. انتخاب یک شلوار جین با تی‌شرت راه راه و بدون طرح‌های عجیب و غریب در مهمانی‌ها بهتر خواهد بود. اما اگر می‌خواهید رنگ‌های دیگری نیز به آن بیافزایید از رنگ کرم قهوه‌ای می توانید استفاده کنید که ظاهر را متفاوت‌تر نشان خواهد داد.

کفش مناسب مهمانی

استایل آقایان در مهمانی‌های کاری

برخی از افراد در حالی که به وضوح به لباس پوشیدن خود توجه می‌کنند، در انتخاب کفش مناسب ناتوانند. اهمیت انتخاب کفش نشان می‌دهد که این انتخاب همیشه باید اولویت یک شما باشد. کفش‌های رسمی را نمی‌توان با شلوار‌های جین استفاده کرد و در این موارد باید کفشی مناسب با آن انتخاب کرد.

این بستگی دارد که شما در کجا به مهمانی دعوتید و مهمان چه کسانی هستید. در همه حال بهتر است شما مراقب تمیز بودن کفش‌های خود باشید زیرا این آراستگی تاثیر زیادی در شخصیت شما خواهد گذاشت.

اگر قصد دارید در یک مهمانی کاری هوشمندانه لباس بپوشید، بهتر است از کت و شلوار استفاده کنید اما با پوشیدن تی‌شرت به جای پیراهن در زیر آن خجالت نکشید. فقط باید مطمئن شوید که رنگ‌های لباس شما با هم مطابقت دارند.

پیراهن‌های راگبی یک گزینه عالی برای قرار گرفتن در کنار کت و شلوار هستند که البته بستگی به استایل شما نیز دارند.

جین‌ها نیز عالی هستند زیرا هنگام پوشیدن آن احساس راحتی خواهید کرد و البته در کنار یک پیراهن، رسمی‌تر به نظر می‌آیند.

همه‌ی افراد باید همواره یک کت چرمی داشته باشند که با بلوز گرم ضخیم می‌توان آن را ست نمود. البته پوشیدن کت چرمی با شلوار جین نیز مناسب است.

نکته آخر

انتخاب لباس مناسب مهمانی مردان یک هنر است و اگر شما لباسی شیک را انتخاب کنید، مسلما بهتر از همکاران خود خواهید بود. اغلب افراد برای جشن موفقیت خود به یک مهمانی کاری دعوت می‌شوند و یا ممکن است رقبای زیادی را در این مهمانی کنار خود ببینند. بنابراین انتخاب یک لباس مناسب می‌تواند علاوه بر نشان دادن سبک و شخصیت ، نظر دیگر افراد را نیز به شما جلب نماید.

 

منبع : بپوش رو

نظر بدهید