آرایش مناسب برای فصل زمستان 7
کافه زیبایی

آرایش مناسب برای فصل زمستان

1.72Kبازدید

به شما پیشنهاد می‌کنیم برای روزهای سرد و برفی زمستانی، مدل آرایش زیبا را که بسیار مجلل و خیره‌کننده است را انتخاب کنید.

آرایش مناسب برای فصل زمستان

مدل اول : فرشته برفی:

اگر می‌خواهید به یک مهمانی بروید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این آرایش را انتخاب کنید، زیرا این آرایش هم مناسب روزهای سرد زمستان است و هم جلوه‌ای فوق‌العاده به شما می‌دهد. زیرا که الهامی از روزهای برفی زمستان است. این آرایش بسیار ساده است اما برای اطمینان بیشتر و سرعت عمل بیشتر در زمان مهمانی این آرایش را یکبار تمرین کنید. این آرایش با جذابیتی که دارد نگاه شما را به اوج می‌رساند.

این آرایش را بسیاری از آرایشگران معروف بکار می‌برند و مورد پسند آنها می‌باشد:در این مدل آرایش یک سایه نقره‌ای پشت چشم شما را می‌پوشاند و چهره شما را جذاب و در عین حال چهره‌ای معصوم به شما می‌دهد.

البته میزان رنگ سایه باید مناسب با رنگ پوست شما باشد اما نقره‌ای مرواریدی برای هر پوست مناسب است و اگر این سایه‌‌ها تیره‌تر از حد باشند چهره را مصنوعی و نازیبا می‌سازد.از دیگر رنگ‌های سایه که می‌توانید بر حسب علاقه در این مدل به کار ببرید رنگ‌های صورتی سرد و آبی یخی و بنفش کم رنگ می‌باشد که هر کدام به یک اندازه جالب و زیبا می‌باشد.

چگونگی انجام آرایش:

مرحله اول: یکی از نکات اصلی در این آرایش سایه چشم می‌باشد. شما می‌توانید هم از سایه مایع و هم پودری استفاده کنید. ابتدا با یک برس سایه حالت ضربه‌ای به پلکتان سایه را بزنید، این کار برای پوست‌های چروک لازم است، سپس می‌توانید سایه را تا برجستگی استخوان پلک ادامه دهید و مقداری هم برای جلوه بیشتر به پایین چشم بزنید.

مرحله دوم: دراین مرحله برای جلوه بیشتر چشم‌ها، با یک فر مژه، مژه‌‌هایتان را فر دهید و یا با استفاده از حرکت چرخشی ریمل مژه‌‌ها را فردار کنید.

مرحله سوم: در پایان کار با یک ریمل سیاه رنگ بر روی مژه‌‌هایتان از درخشش سایه بکاهید تا چهره‌تان طبیعی‌تر به نظر برسد.

آرایش مناسب برای فصل زمستان

مدل دوم : دختر طلایی ( gilded girl ) :

زمانی که صحبت از آرایش دودی ( اسموکی آیز ) به میان می‌آید برای شما رنگ دودی و ذغالی را تداعی می‌کند و دلیل دیگری وجود ندارد که این نگاه فریبنده را با سایر رنگها امتحان کنید.اما ما مطمئنیم که شما این آرایش را با ترکیبی از رنگهای طلائی، برنز و مسی نیز پسند خواهید کرد و البته همه به روش‌های سنتی آرایش دودی انجام می‌شوند. این رنگها خاصیت تلالو دارند که از طلایی براق متصاعد می‌شود بعلاوه آنکه رنگهایی مورد استفاده تر و به روز تر هستند.تنها کافیست که قواعد سایه روشن رنگ طلایی را رعایت کنید و برای پوشاندن معایب بیشتر از آن استفاده کنید.بنابراین با توجه به نوع پلک خود بافت مناسبی بر پلک خود ایجاد کنید. به عنوان مثال برای پلک‌های کشیده بیشتر می‌توان از سایه روشن استفاده کرد.

روش انجام :
۱ – با یک برس سایه به آهستگی روشن ترین رنگ مثل طلایی روشن (رنگ بژ) را بر زیر ابروها بزنید.
۲ – سپس اندکی از رنگ متوسط مثل رنگ برنز یا طلایی پررنگ را به قسمت چین پشت پلک بزنید. برای پلک‌های سنگین بهتر است از سایه مات استفاده کنید.
۳ – حال پررنگ ترین رنگ مانند مسی تیره را انتخاب کنید و آن را به وسیله یک قلم مو با تراکم موی زیاد به بالای خط مژه بزنید. این نوع قلم باعث می‌شود که یک خط بسیار عالی کشیده شود.
۴ – زمان ترکیب فرارسیده. می‌بایست تمام رنگها را با هم ترکیب و کمی‌روی هم بمالید.قلم سایه خود را پاک کنید و یا از یک قلم مو تمیز استفاده کنید تا تیرگی پشت پلک را کمی‌با قسمت چین پشت چشم ترکیب کنید و سپس مجدداً قلم را پاک کرده و رنگ آن قسمت را با قسمت زیر ابرو ترکیب کنید.
۵ – یک مداد خط چشم به رنگ برنز را انتخاب کنید و در خط مژه‌ها از ابتدا تا انتهای آن خطی بکشید و سپس آن را با یک قلم سایه محو کنید.
۶ – و در نهایت کار خود را با مقداری ریمل برای جلوه بیشتر سایه به اتمام برسانید.

مدل سوم : گربه افسانه ای ( feline fabulous )

آرایش مناسب برای فصل زمستان

این تصادفی نیست که اکثر ستارگان زیبای‌هالیوودی چه در گذشته و چه حال، از این روش برای زیبایی خود استفاده می‌کرده اند. آن خط تیره بر روی پلک بالایی هر چشمی‌را زیبا می‌نمایاند.ضخامت خط چشم بستگی به اندازه چشمان شما دارد. برای چشم بزرگتر خط چشم پهن تر زیباتر است.ما خط چشم‌های مایع را پیشنهاد می‌کنیم زیرا تیرگی بیشتری خلق می‌کند و خط دقیق تر و با دوام تری ایجاد می‌کند. ولی اگر شما مداد یا خط چشم ژلی را ترجیح می‌دهید بهتر است با قلم موی نازک این کار را انجام دهید.

روش انجام :
۱ – با برس سایه، یک سایه روشن و مات، مانند رنگ عاجی یا زرد را به بالای پلک بمالید و سپس به قسمت چین پشت چشم یک سایه متوسط مانند خاکستری مایل به قهوه ای یا قهوه ای بزنید. این رنگ‌های تمیز و خنثی باعث صافی، مشخصی و برجستگی خط چشم می‌شود.
۲ –  کنترل خط چشم‌های مایع کمی‌سخت است. بنابر این می‌توانید ابتدا از یک مداد  مشکی استفاده کنید. آن را از خط مژه به سمت انتهایی مژه بکشید. سپس ضخامت آن را به اندازه ای که می‌پسندید اصلاح کنید.می‌توانید قسمت انتهایی خط چشم را کمی‌ضخیم تر و کشیده تر بکشید. این کار نگاهی دراماتیک و یک ارایش چشم زیبا  به شما می‌دهد.
۳ – حال اگر ضخامت و کیفیت آن مناسب بود از خط چشم مایع بر روی آن استفاده کنید.این کار باعث می‌شود تا استفاده از خط چشم مایع آسانتر شود. برای کشیدن خط با خط چشم مایع، این کار را در سه مرحله انجام دهید: ابتدا از قسمت داخلی چشم به وسط خط مژه بکشید. سپس از قسمت میانی به انتهای خط مژه ادامه دهید.در نهایت این کار را بصورت معکوس انجام دهید و سپس ۱۰ ثانیه فرصت دهید تا خط خشک شود.
۴ -اگر لکه ای بر پشت چشم باقی مانده است را با پد آرایشی و محلول پاک کننده آرایش پاک کنید و سپس از یک ریمل حجم دهنده برای ضخیم کردن مژه‌ها استفاده کنید.

 

منبع:مجله دلگرم،تک رژ

نظر بدهید