مدل حمام شیک
کافه دکوراسیون

7 مدل حمام شیک که سال 2019 مد شده

2.03Kبازدید

شاید حمام یکی از فضاهایی باشد که در برخلاف مهم و اساسی بودن کم تر مورد توجه قرار گرفته و به خصوص در آپارتمان های امروزی کم ترین و کوچک ترین متراژ به آن ها اختصاص داده می شود. اما طراحان توجه ویژه ای به دکوراسیون این فضا کرده اند و اعتقاد دارند که باید به اندازه سایر قسمت های خانه برای بهبود کیفیت این فضا و رعایت هرچه بیش تر بهداشت در آن تلاش کرد. در ادامه 7 مدل حمام شیک برای سال 2019 توسط طراحان پیشنهاد شده که با هم بررسی می کنیم.

حضور چوب در حمام های مدرن

مدل حمام شیک مدل حمام شیک

طراحان داخلی اعتقاد دارند که در سال 2019 چوب را به صورت بسیار گستردهدر دکوراسیون حمام ها مشاهده می کنیم. آن ها بر این باورند که چوب می تواند گرمی و راحتی خوبی را در فضای حمام به وجود آورده و باب سلیقه بسیاری از افراد است. در حمام های مدرن و شیک بهتر است که این متریال در کنار رنگ سفید استفاده شده تا بتوانید ترکیب بی نظیر و بی عیبی را به معرض نمایش بگذارد. در دو تصویر بالا به خوبی میت وانید نوع بع کار بردن چوب در حمام را مشاهده می کنید : کمدها، چهارپایه های چوبی و جزییات کوچک همگی می توانند از این مترال انتخاب شوند.

رنگ سال 2019 در حمام مدرن

مدل حمام شیک

زمانی که رنگ مرجانی به عنوان رنگ سال 2019 معرفی گردید، طراحان داخلی آن را برای دکوراسیون حمام پیشنهاد کردند. در واقع این رنگ طراوت و آرامش خاصی را در حمام شما به وجود آورده و می تواند برای کمدها، رنگ آمیزی دیوارها و اکسسوری هایی مانند حوله ها به کار برود. همچنین اگر فضای حمام شما کوچک است و دوست دارید که به نوعی تغییرات جدید در آن به وجود بیاورید، این رنگ برای بزرگ تر و دلبازتر نشان داده شدنش کمک زیادی به شما خواهد کرد.

سنگ و بتن در حمام مدرن

مدل حمام شیک

به غیر از چوب، متریال های دیگری که برای استفاده در سال 2019 پیشنهاد می شوند بتن و سنگ هستند. این موارد به دلیل استحکام بالا و مقاوت در برابر رطوبت و آب زیاد گزینه های بسیار ایده آلی محسوب می شوند که در عین حال ساده و مدرن نیز هستند. ترکیب این دو متریال با شیشه، ترکیب مورد علاقه معماران و طراحان است که به خوبی در حمام اجرا می شود. توجه داشته باشید که بهتر است برای حمام های کوچک سنگ با رنگ روشن را انتخاب نمایید.

رنگ های تیره در دکوراسیون حمام شیک

مدل حمام شیک

شاید کم تر کسی به سراغ استفاده از رنگ های تیره برای دکوراسیون حمام برود. اما این کار همیشه هم بد نیست و گاهی اوقات با داشتن نور کافی و فضای بزرگ برای یک حمام، می توان از رنگ های تیره مانند رنگ سیاه استفاده کرد. این رنگ معمولا در کنار رنگ طلایی یک ترکیب بسیار شیک و با ظرافت را ارائه می دهد و می تواند برای سبک های کلاسیک و حتی مدرن نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از فرم منحنی در حمام شیک

مدل حمام شیک

طراحان داخلی برای دکوراسیون حمام ها در سال 2019، اکسسوری و تجهیزات حمام منحنی و دایره ای شکل را پیشنهاد می کنند. این مدل وسایل، لطافت و ظرافت خاصی را وارد فضای حمام کرده و در عین حال می توانند بسیار مدرن وشیک باشند. سینک روشویی، کابینت حمام، آینه ها و حتی وان شکل های بسیار متنوع و زیبایی به صورت منحنی دارند که در تصویر بالا نمونه ای از آن ها را مشاهده می کنید.

سبک صنعتی در حمام شیک

مدل حمام شیک

شاید این سبک را قبلا بیش تر در آشپزخانه ها مشاهده می کردیم. لوله های در معرض نمایش، میز با چرخ صنعتی، پالن های فلزی و ….. همگی وسایلی هستند که به راحتی می توانند در دکوراسیون حمام مورد استفاده قرار بگیرند. در این سبک معمولا متریال فلز با چوب و شیشه ترکیب بسیتر جذابی را خلق کرده و در بسیاری از مورا دبه رنگ مشکی استفاده می شود. شما برای داشتن چنین سبکی در دکوراسیون حمام خود میت وانید خلاقیت به خرج داده و از وسایل صنعتی برای ساخت تجهیزات گوناگون مانند روشنایی، اسنه و حتی کمد بهره ببرید.

رنگ های روشن در حمام شیک

مدل حمام شیک

در کنار رنگ مشکی و مرجانی، طراحان پیشنهاد دیگری نیز برای شما دارند. این که کمی از رنگ سفید در این فضا کاشته و بیش تر به سمت رنگ های زرد، نارنجی، قرمزف فیروزه ای و …. بروید. هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ های خاص برای شما وجود ندارد و بهتر است در سال 2019 کمی شجاعت بیش تری به خرج دهید.

منبع : چیدانه

نظر بدهید