خرید کانسیلر لورآل اصل
کافه زیبایی

10 کاربرد مهم کانسیلر کدام هستند؟

707بازدید

خرید کانسیلر اصل

استفاده از کانسیلر به عنوان یک محصول آرایشی حرفه ای، می تواند سبک آرایشی شما را به کلی دگرگون ساخته و شرایطی فراهم کند که بهترین آرایش مطابق با ساختار چهره خود را داشته باشید. شاید ندانید، اما کاربردهای کانسیلر بسیار متنوع بوده و اگر در خصوص همه آن ها به خوبی بدانید، می توانید تکنیک آرایشی خود را تغییر داده و بهترین نتیجه را در آینه مشاهده کنید.

در این مطلب با ما همراه شده تا نگاهی به 10 کاربرد مهم کانسیلر در آرایش بیندازیم.

کاربردهای مهم کانسیلر

از جمله کاربردهای جالب و تاثیرگذاری که می توان برای انواع کانسیلر تعریف کرد، موارد زیر قابل توجه هستند:

پوشش دهی پوست به همراه رطوبت بخشی

یکی از کاربردهای بسیار ساده و در عین حال جالبی که می توان از کانسیلرها دریافت کرد، پوشش دهی پوست به همراه آبرسانی است. برای این که چنین چیزی را تجربه کنید، کافی است که مقداری کرم آبرسان و مرطوب کننده را با کانسیلر مناسب رنگ پوست خود در یک ظرف کوچک مخلوط کرده و به پوست خود بزنید.

 

اهمیت زیادی دارد که حتما بهترین کانسیلر را خریداری کنید تا این کاربرد به بهترین شکل اجرا شود. به طور مثال با توجه به قیمت کانسیلر رولوشن، این محصول از بهترین ها برای این مورد محسوب می شود.

هایلایت کردن پوست با بهترین رنگ کانسیلر

اگر می خواهید یک آرایش حرفه ای داشته باشید، از کانسیلرها برای هایلایت کردن پوست خود کمک گرفته و به این شکل سایه روشن های لازم را در آرایش ایجاد کنید. هایلایت کردن پوست کمک می کند تا آرایش شما در بخشی از صورت که نقص های ریز و درشت داشته باشید به خوبی برطرف شود. به طور مثال اگر می خواهید بینی کوچک تری داشته باشید، با استفاده از هایلایت کردن پوست با کانسیلر، به خوبی می توانید این امر را محقق کنید.

حجیم نشان دادن مژه ها

اگر مژه هایی کم حجم دارید و می خواهید در روتین آرایشی شما، مژه هایتان حجیم و پرپشت به نظر برسند؛ پیش از ریمل زدن، کمی کانسیلر به مژه های خود بزنید. این باعث خواهد شد تا هر تار از مژه های شما ضخیم تر شده و پس از آن که روی آن ها ریمل می زنید، پرپشت تر به نظر برسند.

بادوام ساختن رژ لب

همه ما کما بیش با پاک شدن آرایش لب ها در طول روز مواجه هستیم، اما جالب است بدانید که یک راه حل عالی برای این موضوع وجود دارد. کافی است که پیش از استفاده رژ لب، مقداری کانسیلر روی لب های خود بزنید. این پوشش دهی اولیه کمک می کند تا لب های شما برای پذیرش رژ لب آماده شده و بتوانید بهترین آرایش لب ها را داشته باشید. با خرید کانسیلر لورآل اصل، بهترین تجربه از پوشش دهی و آبرسانی به پوست خود را خواهید داشت.

قیمت کانسیلر رولوشن

رفع و پوشش دهی تیرگی دور چشم

یکی از مشکلاتی که همیشه در خصوص آرایش چشم ها تجربه می کنیم، حلقه تیره اطراف چشم ها است. با استفاده از بهترین کانسیلر، می توانید به راحتی حلقه های سیاه اطراف چشم ها را پوشش داده و بهترین آرایش چشمی را تجربه کنید.

پوشش دهی جای جوش

همه ما ممکن است در دوره هایی مقداری جوش و آکنه را روی پوست خود تجربه کرده و جای این جوش و آکنه ها، در روتین آرایش چشمی بسیار آزاردهنده هستند. با استفاده از کانسیلر مناسب، می توانید به راحتی این جای جوش و آکنه ها را از روی پوست خود برطرف کرده و دیگر هیچ چیزی از آن ها در آرایش صورت شما دیده نشود.

زاویه بخشیدن به ابروها

داشتن ابروهای زاویه دار، فوق العاده در زیبایی چهره تاثیر گذاشته و باعث خواهند شد تا سبک آرایشی شما شیک و بی نظیر به نظر برسد. از این روی هر کاری که بتوانید در راستای زاویه بخشیدن به ابروهای خود انجام داده و آن ها را زیباتر به نظر بیاورید، بسیار تاثیرگذار خواهد بود. شما می توانید از کانسیلرهای مناسب، برای زاویه بخشیدن به ابروهای خود استفاده کرده و ابروهایی زیباتر داشته باشید.

صاف و بی نقص کردن خط چشم

خط چشم کشیدن نیازمند مهارت زیادی است و اگر بخواهید خط چشم شما کاملا صاف و بی نقص باشد، می توانید از کانسیلر کمک بگیرید. اگر به هر ترتیبی بخشی از خط چشم های شما، دچار بی نظمی شده و صافی لازم را نداشته باشد؛ می توانید از کانسیلر برای صاف و بی نقص کردن خط چشم کمک بگیرید.

بهبود ماندگاری سایه چشم

استفاده از سایه چشم باعث می شود تا بتوانید آرایش چشمی شیک و جذاب تری داشته باشید. اما مشکل این که سایه های چشم همیشه دچار ریزش شده و کمترین زمانی را ماندگاری خواهد داشت. با استفاده از کانسیلر سایه، می توانید به بهبود ماندگاری سایه های چشمی خود کمک کنید. برای این کار، باید پیش از آن که سایه چشمی خود را بزنید، از کانسیلر استفاده کنید. با پخش کردن مناسب کانسیلر، می توانید به بهترین شکل سایه چشم خود را ماندگار کرده و در تمام طول روز آرایش چشمی مناسبی داشته باشید.

خرید کانسیلر لورآل اصل

خرید بهترین کانسیلر چشم

با خرید کانسیلر اصل از فروشگاه اینترنتی مو تن رو، می توانید به بهترین شکل از این کانسیلر برای کاربردهایی که در بالا تعریف کردیم، استفاده کرده و بهترین آرایش صورت را تجربه کنید. شما معمولا از چه برندی کانسیلر را خریداری کرده و از آن چه استفاده هایی می کنید؟ نظرات و تجربیات خود را در این مورد با ما و دیگر کاربران وب سایت به اشتراک بگذارید. به علاوه پیشنهاد می کنیم که با ارسال این مطلب برای دوستان و آشنایان خود، به آن ها نیز در خصوص نحوه استفاده از کانسیلر و کاربردهای آن، آگاهی بخشی کنید.

 

نظر بدهید