پیرترین مدل زن آسیا
کافه خواندنی

پیرترین مدل زن آسیا

1.45Kبازدید

هرکسی که می گوید زیبایی با گذرزمان از بین رفته و محو می شود، احتمالا با مادربزرگ ۹۶ ساله ای که لقب پیرترین مدل زن قاره آسیا را با خود یدک می کشد، آشنا نشده است. زیبایی با خوش استایلی نیز همراه است و این خانم ۹۶ ساله در هیچ کدام از این دو مقوله کم نیاورده است. در حقیقت او برای سلیقه استایل و فشن خود شناخته شده و معروف است. حتی در این سن او می تواند برای همه در هر سنی هدف های جدیدی در زمینه زیبایی ارائه دهد!

پیرترین مدل زن آسیا

آلیس پنگ، مادربزرگ ۹۶ ساله ای اهل هنگ کنگ – چین است و دوست دارد خودش را به عنوان “مانکن مو نقره ای” خطاب قرار دهد. به راستی توجه به این نکته شگفت انگیز است که وی برخلاف سالمندان این سن، توجه خود را به استایل شخصی از دست نداده و می تواند چندین سال جوان تر از مدل هایی به نظر برسد که حتی از او جوانتر هستند.

پیرترین مدل زن آسیا

یکی از فاکتورهای مشخص او این است که وی برای خوش تیپ و استایل نگه داشتن خود، قید لباس هایی که در بین افراد مسن رواج دارد را زده است. داشتن لقب “پیرترین مدل آسیا” به نوعی یک مزیت برای او محسوب می شود و او برای برخی از برندهای بسیار لوکس و معروف نظیر گوچی، والنتینو و الری کار می کند.

پیرترین مدل زن آسیا

از نکات تعجب برانگیز در مورد آلیس این است که او تازه از سن ۹۳ سالگی تصمیم گرفت مدل شود و وقتی به ۹۶ سالگی رسید توانست تبدیل به شهرت دست یافته و پیرترین مدل آسیا شود.

آلیس در گفتگویی در مورد حضورش در صنعت مدلینگ می گوید: “من وقتی ۹۳ ساله بودم به این صنعت وارد شدم و این سومین سال کاری ام به عنوان یک مدل است. من در عکس برداری تعدادی تبلیغات، محصولات آرایشی، دوربین و توسعه های تجاری حضور داشتم و احساس مورد تحسین قرار گرفتن، عالی است.”

پیرترین مدل زن آسیا

حرفه او به عنوان یک مدل، زمانی شروع شد که نوه اش برای او عکس هایی از یک سازمان را ارسال کرد که به دنبال مدل هایی بالای ۶۵ سال بودند. آلیس واقعا مورد پسند آنها واقع شد و او را استخدام کردند. واضح است این چیزی نیست که یک خانم ۹۶ ساله آرزوی آن را داشته باشد ولی به تدریج این علاقه در او رشد کرد.

پیرترین مدل زن آسیا

وی برای حضور در این حرفه باید مراقب سلامتی خود بوده و از رژیم غذایی سختگیرانه ای پیروی کند. در حالی که عده ای او را برای استایل و علایق کاری اش تحسین می کنند، برخی دیگر نیز از این که وی در این سن به عنوان یک مدل فعالیت می کند، انتقاد کرده اند. گرچه آلیس می گوید این انتقادات او را آزار نمی دهد و تنها روی موفقیت هایش تمرکز دارد و باقی مسائل را نادیده می گیرد.

پیرترین مدل زن آسیا

منبع : نیک صالحی

نظر بدهید