انواع مدل  لباس عروس
کافه خواندنی

مدل لباس عروس؛ کدام مدل مناسب شماست؟

1.53Kبازدید

انتخاب لباس عروس برای مهمترین روز زندگی تان کار ساده‌ای نیست. از آنجا که هر فرد فرم اندام مخصوص به خودش را دارد و از طرفی سلیقه خاصی را می‌پسندد، نمی‌توان یک مدل لباس را برای تمامی آن‌ها پیشنهاد داد. اگر شما هم قرار است که به زودی مراسم عروسی تان را برگزار کنید و به دنبال لباس عروسی مناسبی برای خودتان می‌گردید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

لباس عروس آستین بلند

انواع مدل لباس عروس

برخی از خانم‌ها لباس عروس آستین بلند را ترجیح می‌دهید. خوبی این مدل آن است که به هر فردی با هر فرم اندامی که دارد، می‌آید. اگر شما اندامی لاغر یا چاق دارید یا اگر سبکی مدرن یا کلاسیک را می‌پسندید، این مدل لباس مناسب شما خواهد بود. برای لباس‌های آستین بلند، بهتر است که گیپور را در آستین‌های آن قرار دهید. سعی کنید که آستین هایتان به خوبی فیت دست تان باشد تا جذاب‌تر به چشم آیید.

لباس عروس سنتی

انواع مدل لباس عروس

اگر شما عاشق سبک‌های سنتی و قدیمی هستید، این مدل لباس عروس می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. این مدل ترکیبی از سبک کژوال و کلاسیک است که با تزییناتی، چون پر، تور و … زینت داده شده است. این لباس‌ها معمولا در قسمت بالا تا کمر تنگ و از کمر به پایین کمی گشاد می‌شود، اما بر خلاف لباس‌های دیگر پف زیادی ندارند. برای این مدل لباس، بهتر است که قسمت بالای لباس تان را، یعنی سر شانه‌ها را، گیپور بزنید.

لباس عروس مدل ماهی

انواع مدل لباس عروس

اگر فرم بدن شما مدل ساعت شنی ست، لباس عروس مدل ماهی می‌تواند انتخاب خوبی برایتان باشد. این مدل لباس از بالا تا قسمت زانوی شما تنگ بوده و از زانو به پایین گشاد می‌شود، از این رو فرم اندام شما را زیباتر نشان می‌دهد. این مدل بسیار زنانه و جذاب بوده و برای خانم‌هایی که اعتماد به نفس بالایی نسبت به ظاهر خود دارند، پیشنهاد می‌شود.

لباس عروس کوتاه

انواع مدل لباس عروس

اگر شما جزو عروس‌هایی هستید که دوست دارید در روز عروسی تان متفاوت باشید، می‌توانید لباس عروس کوتاه را انتخاب کنید. البته دقت کنید که قد لباس تان بین زانو و مچ پایتان باشد. این مدل لباس نیز شما را جوان‌تر از سن تان نشان می‌دهد و برای عروس‌هایی مناسب است که استایلی کژوال را می‌پسندند. خوبی این مدل آن است که تنوع زیادی دارد و شما می‌توانید با هر فرم اندامی که دارید، بهترین مدل را انتخاب کنید.

لباس عروس به سبک بوهو

انواع مدل لباس عروس

سبک بوهو را مردمان کوچ نشین بوهیما واقع در بخش غربی جمهوری چک به وجود آورند. این سبک از اوایل دهه ۶۰ به عنوان یکی از چند استایل‌های پرطرفدار میان مردم شناخته شد. این استایل از ویژگی‌های طبیعت و گل و گیاه بسیار الهام می‌گیرد تا ظاهر راحت و کژوال ایجاد کند. طراحان معمولا برای دوخت این مدل لباس از پارچه‌هایی مثل ابریشم، حریر و تور‌های سبک و نازک با دوخت گشاد و آزاد استفاده می‌کنند. این مدل لباس بیشتر برای مراسمی که در تابستان برگزار می‌شود، مناسب است.

لباس عروس سایز بزرگ

انواع مدل لباس عروس

اگر شما جزو عروس‌های چاق هستید، از پوشیدن لباس‌های ساده خودداری کنید. شما باید به دنبال لباسی گیپوردار یا تزیین شده باشید که چشم‌ها را به سمت خود جلب کند و از چاقی اندام تان بکاهد. برای انتخاب لباسی که به فرم اندام شما بیاید، باید مدل‌های مختلف را امتحان کنید، اما در هر شرایط سعی کنید که لباس کاملا فیت تن تان باشد. اگر لباس شما تنگ باشد، چاقی شما بیشتر به چشم می‌آید و برعکس، اگر برایتان گشاد باشد نیز چاق‌تر به نظر خواهید رسید.

لباس عروس یقه دار

انواع مدل لباس عروس

یکی دیگر از آپشن‌های هیجان انگیز برای عروس ها، لباس عروس یقه دار است. این مدل هیچ گاه از مدل نمی‌افند، از این رو اگر عکس تان را سال‌های بعد هم نگاه کنید، همچنان برایتان جذابیت خواهد داشت. این مدل برای خانم‌هایی که شانه‌های پهنی دارند پیشنهاد می‌شود و برای عروسی‌هایی که در فصل‌های سرد سال برگزار می‌شود، مناسب است. ظرافتی که یقه گیپور این لباس به شما می‌دهد، واقعا زیباست.

منبع : برترین ها

نظر بدهید