سلنا گومز
کافه خواندنی

فرار خواننده معروف از ایده‌آل بودن

974بازدید

همه‌ما در دوران کودکی احساس رهایی داشتیم، چرا که قضاوت‌های دیگران، برایمان هیچ اهمیّتی نداشت. اما هر چقدر بزرگتر شدیم گویی باید برای قضاوت‌‌های دیگران زندگی کنیم و حرکت در مسیر آن‌ قضاوت‌ها را به آرامش خود ترجیح دهیم و درست از همین نقطه رنج‌هایمان آغاز می‌شود؛ بد است، زشت است، باید آن‌طور باشد، شاید هم این‌طوری بهتر است!

نویسنده‌ای به نام برنی‌براون در کتاب خود به نام موهبت‌کامل‌نبودن به این موضوع پرداخته و می گوید تنها راه رهایی از رنج، ترک‌‌کردن خودِ آرمانی و پذیرش خودِ واقعی است. کتاب او نتیجه سال‌ها تحقیق و آموزش است و در سال ۲۰۱۰ به چاپ رسید. این کتاب با نام اصلی The Gifts of Imperfection یکی از پرفروش‌‌ترین کتاب‌‌های نیویورک تایمز شد و حدود دو میلیون نسخه از آن فروخته شد. محتوای اصلی کتاب درباره‌ی پذیرش خود واقعی‌مان هست و در طی ده راهکار توصیه می‌کند که بهتر است همان‌طور که هستیم خودمان را دوست بداریم.

سلنا گومز خواننده جوان و معروف نیز سعی دارد تا از ایده‌آل و آرمانی بودن رهایی یابد و خودش باشد. او می‌گوید از تلاش برای ایده‌آل بودن دست برداشته‌ام و می‌خواهم از این به بعد خودم باشم.این‌خواننده جوان افزود: می‌خواهم آرامش داشته‌باشم و تنها کاری که باید بکنیم این است که خودمان باشیم و دست از مقایسه خود با دیگران برداریم.

سلنا گومز

او بر این‌باور است که زیبایی‌واقعی در عکس‌های لایک‌خور و مورد پسند کاربران نیست، بلکه زیبایی واقعی آن‌چیزی که خودت از درون احساس می‌کنی، احساسی که دیگران هیچوقت نمی‌توانند ببینند.

منبع : تابناک باتو

نظر بدهید