خودکشی کیت اسپید طراح مشهور مد
کافه خواندنی

خودکشی کیت اسپید طراح مشهور مد

1.7Kبازدید

هر آن چیزی که می درخشد طلا نیست»…جمله ی معروفی که معانی بسیاری در ورای خود پنهان کرده است و می تواند تا اندازه ی زیادی روایتگر داستان زندگی خانم «کاترین نوئل برازناهان» معروف به کیت اسپید طراح لباس آمریکایی و مؤسس Kate Spade معروف باشد. زنی که میلیون ها دلار ثروت داشت با این وجود روز پنجم ژوئن سال ۲۰۱۸ جسد او را در آپارتمان لوکسش در منهتن که از سقف آویزان شده بود پیدا کردند. پلیس می گوید به نظر می رسد که او خودکشی کرده, او یک نامه خودکشی هم به جای گذاشته که تاکنون به محتوای آن اشاره نشده است.

خودکشی کیت اسپید طراح مشهور مد

خبر خودکشی کاترین برازناهان طراح لباس ۵۵ ساله آمریکایی دنیای مد را در بهت و حیرت فرو برد. او در اوج موفقیت شغلی به سر می برد. پس از آنکه برند تجاری کیت اسپید را در سال ۲۰۱۴ به مبلغ ۲.۴ میلیارد دلار به Coach فروخت و پس از آن به همراه همسرش برند تجاری جدید کیف و کفش به نام «فرانسیس ولنتاین: برگرفته از نام دخترشان» تأسیس کردند با موفقیت و تحسین فراوانی روبرو شد. اما این چهره ی صاحب نام دنیای مد گویا از افسردگی حاد رنج می برد تا جایی که به شکل تراژدیک و غمناکی به زندگی خود پایان داده و خودکشی کرد.

خودکشی کیت اسپید طراح مشهور مد

برند اسپید همواره با رنگ های شاد, جسورانه و پر امید لبخند را بر لب میلیون ها زن در سراسر جهان نشانده است, اما انگار اینها هیچکدام نتوانسته افسردگی و رنج روحی او را التیام ببخشد و در نهایت دیروز به مرگ خود خواسته ی او منجر می شوند.

منبع:مجله ستاره ها

نظر بدهید