مدل لباس مردانه
مدل لباس مردانه

با این لباس‌ها جوان بمانید!

745بازدید

چطور لباس بپوشید تا جوان‌تر دیده شوید! این ۶ مدل لباس مردانه همان‌هایی است که هر مردی برای جوان ماندن قطعا به آن‌ها نیاز دارد.
آیا می‌دانستید مدل لباس مردانه‌ای که انتخاب می‌کنید، در جوان ماندن شما موثر است؟ کافی است انواع مختلف لباس را امتحان کنید تا به این نتیجه برسید که لباس‌ها می‌توانند در برداشت دیگران از سن و سال شما موثر باشد. با ما همراه باشید.

مدل لباس مردانه : تیشرت دکمه‌دار

این مدل تیشرت در واقع همان پلوشرت بدون یقه است! تیشرت مردانه‌ باید این ویژگی‌ها را داشته باشد:

یقه‌ گرد
یک تا پنج دکمه روی یقه
یک یا دو جیب روی سینه

مدل لباس مردانه

پیراهن مردانه با طرح چهارخانه

در کنار همه‌ آن پیراهن‌های ساده‌ که هم می‌توانید با کت و شلوار بپوشید و هم با شلوار جین، به یک پیراهن با طرح چهارخانه هم نیاز دارید. در انتخاب پیراهن مردانه به این نکات توجه کنید:

رنگ پیراهن: رنگ‌های روشن شما را در یک جمع بزرگ متفاوت نشان می‌دهد. البته در مورد چهارخانه‌ها، رنگ‌های آبی تیره و سبز زیتونی هم رنگ‌های پرطرفدار و شیکی به شمار می‌رود.

مدل لباس مردانه

استایل پیراهن: یکی از ویژگی‌های کلیدی در مورد یک پیراهن روزمره، جیب‌های آن است که می‌تواند تاثیر به‌سزایی در ترکیب کلی استایل مردانه داشته باشد. پیراهن‌هایی که دو جیب روی سینه‌ آن‌ها دوخته شده، معمولا ترکیب اسپرت و روزمره‌تری دارد.

مدل لباس مردانه

پارچه‌ی پیراهن: پارچه‌هایی با الیاف طبیعی مثل نخ، پنبه و ویسکوز مناسب‌ترین انتخاب‌ها است که هم قابلیت تنفس دارد و هم سبک و لطیف است. توجه کنید که پارچه‌های نخی زودتر از پارچه‌های دیگر چروک می‌شود.

مدل لباس مردانه :‌ شلوار کتان

با هر تیپی سراغ شلوار پارچه‌ای مردانه نروید، این دقیقا اشتباهی است که هم می‌تواند استایل شما را خراب کند و هم باعث شود مسن‌تر به نظر برسید. شلوار کتان مردانه یکی از لباس‌هایی است که شما را جوان‌تر نشان می‌دهد. یک شلوار کتان با ویژگی‎ها انتخاب کنید:

پارچه‌ خنک مناسب تابستان و روزهای گرم
سبکی و راحتی
تناسب با استایل‌های مختلف روزمره و نیمه رسمی و رسمی
استحکام و دوام بالا

مدل لباس مردانه

کت جین

اگر می‌خواهید استایل روزمره‌ خود را یک مرحله ارتقا بدهید، به فکر خرید کت تک جین باشید، مطمئن باشید آن‌ها شما را لااقل ۱۰ سال جوان‌تر نشان می‌دهد.

ویژگی مهم کت جین این است که برای پوشیدن در هر فصلی می‌تواند مناسب باشد.
بهترین انتخاب برای ست کردن با کت جین، شلوار کتان مردانه است.
هنگام خرید کت جین بیشتر از همه به اندازه توجه کنید، دکمه‌های کت نباید موقع بستن کشیده شود.

مدل لباس مردانه

مدل لباس مردانه :‌ شلوار جین

اگر می‌خواهید جوان‌تر و در عین حال خوشتیپ‌تر دیده شوید، به هیچ‌وجه به فکر خرید شلوار جین جذب یا همان Skinny نباشیدچون انتخاب خوبی برای مردان شیک‌پوش نیست و مناسب هیچ مدل لباس مردانه‌ دیگری هم نمی‌توانند باشد.

قد شلوار باید درست تا قوزک پا و با یک چروک روی کفش قرار گیرد.
رنگ آبی تیره و سرمه‌ای مناسب‌ترین انتخاب شلوار جین است.

مدل لباس مردانه

منبع digistyle

نظر بدهید